Taylor Swift

Klea

Taylor Swift dhe Travis Kelce goditën klubin me prindërit e saj në Afterparty Super Bowl CRINGY

Taylor Swift dhe Travis Kelce goditën klubin me prindërit e saj në Afterparty Super Bowl CRINGY

Taylor Swift dhe i dashuri, Travis Kelcee festoi me prindërit e yllit të popitAndrea dhe Scott Swift, pasi Kansas City Chiefs fitoi Super Bowl 2024, por çifti u shfaq më pak se i entuziazmuar me përvojën.

Taylor Swift

Këngëtarja e “Love Story” ndau një video të sikletshme të TikTok të hënën që shfaqi prindërit e saj dhe yllin e NFL duke u “klubbing” pas ndeshjes së madhe. Andrea66, dhe Scott, 71-vjeç, buzëqeshi në siklet ndërsa kamera iu drejtua dyshes të ulur përkrah vajzës së tyre në një klub nate në Las Vegas.

Prindërit e Taylor Swift

“Sillni prindërit tuaj që thanë,” Taylor shkroi mbi videon tronditëse, e cila përfshinte hitin e Ludacris, “What’s Your Fantasy”, duke luajtur në sfond.

Shtypni luajtjen më poshtë.

@taylorswift

Të shkosh aksidentalisht në klub me prindërit është diçka që të gjithë duhet ta provojnë të paktën një herë në jetën e tyre

♬ tingull origjinal – Taylor Swift

34-vjeçarja dukej se e zotëronte gabimin kur e ktheu telefonin përsëri në fytyrë, duke zbuluar një dridhje.

Ajo i ka shkruar klipit: “Të shkosh aksidentalisht në klub me prindërit është diçka që të gjithë duhet ta provojnë të paktën një herë në jetën e tyre”.

Travis Kelce

Fansat dhe ndjekësit e vunë re menjëherë këtë e Taylor-it Prindërit dukeshin më pak se të emocionuar që po dilnin në skenën e klubit me vajzën e tyre të famshme.

Një person shkroi – “Ata thanë: ne jemi në klub duke bërë idk çfarë.”

Një tjetër vuri në dukje – “ANDREA ajo duket kaq e hutuar. Përshëndetje Taylor!”

Travis Kelce dhe Taylor Swift

Një i tretë shënoi – “SCOTT & ANDREA DUKEN SI TË KALOJNË KOHA MË TË MIRË! Ata janë thjesht të gjallë dhe të lumtur që janë aty gjëja më e bukur ndonjëherë!!”

Videoja e TikTok shënoi herën e parë që fituesja e Grammy ndau të dashurin e saj të famshëm në rrjetet sociale. Taylor është takuar me Kansas City Chiefs që nga vera e kaluar.

Taylor Swift

Tifozët shikuan Taylor, e cila tronditi një ansambël prej 60 mijë dollarësh në lojë, brohorisi të dashurin e saj dhe pinte birrë së bashku me miqtë në suitën VIP në Allegiant Stadium. Ajo festuan së bashku me miqtë e tyre, Blake Lively, Keleigh Teller dhe Ice Spice, kur Chiefs mundën San Fransisco 49ers 25-22 në kohën shtesë. e Kelces nënë, Dona Kelcesë bashku me vëllanë dhe kunatën e tij, Jason dhe Kylie Kelce, ishin gjithashtu të pranishëm në këtë aktivitet.

Travis Kelce dhe Taylor Swift

Këngëtari i “Anti-Hero” u vërsul në fushë dhe në krahët e sportistit pasi Shefat siguruan fitoren e së dielës.

“Oh Zoti im, oh Zoti im,” shpërtheu ajo. “Nuk mund ta besoj këtë, nuk mund ta besoj. Si e bëre?”

“Ishte e pabesueshme. Një nga gjërat më të çmendura që kam përjetuar ndonjëherë”, tha ajo Kelce.

Taylor Swift

Taylor dhe Lively më vonë morën pjesë në festën e pasme të Chiefs Super Bowl 2024 në klubin e natës XS në Wynn. Superylli hyri në vend së bashku me Brittany Mahomes, gruan e qendërmbrojtësit të Chiefs, Patrick Mahomes.