Taylor Armstrong zbulon se çfarë mendon se çoi në vetëvrasjen e Russell

Klea

Taylor Armstrong zbulon se çfarë mendon se çoi në vetëvrasjen e Russell

Real Housewives of Beverly Hills alum Taylor Armstrong po hapet për vdekjen e bashkëshortit të saj të ndjerë Russell Armstrong. Ndërsa shfaqej në episodin e 3 gushtit të Jeff Lewis Live të SiriusXM, Taylor foli sinqerisht për vetëvrasjen e bashkëshortit të saj në vitin 2011.

Një ditë pasi Taylor zbuloi trupin e Russell në shtëpinë e tij në LA, partneri i tij i biznesit u gjet gjithashtu i vdekur. Mjeku ligjor i kontesë LA vendosi se vdekja e Alan Schram ishte një vetëvrasje.

“Nuk jam i sigurt se çfarë dite [Russell] përfundoi duke i marrë jetën, por … po atë ditë është kur partneri i tij i biznesit i mori jetën,” shpjegoi Taylor. Për shkak të fesë së tij, familja e tij kërkoi që lajmi të mbetej privat derisa të ishin në gjendje ta varrosnin siç duhet.

A ishte në biznes Russell me “njerëzit e gabuar?”

Ylli i Flipping Out më pas pyeti: “A është e mundur që ata të kishin në biznes me njerëzit e gabuar?”

“Ka shumë spekulime se ky ishte rasti,” rrëfeu Taylor.

“Mirë, dhe a është e mundur që të dy këta burra të mund të kishin marrë jetën e tyre për të mbrojtur familjet e tyre?” vazhdoi ai.

“Unë mendoj se kjo është gjithashtu shumë e mundshme,” pranoi “miku” i Real Housewives të Orange County.

Vetëm 47 vjeç në kohën e vdekjes së tij, Russell mori jetën e tij vetëm disa ditë pasi Taylor kishte paraqitur kërkesën për divorc duke përmendur abuzimin e dyshuar fizik dhe verbal brenda martesës së tyre. Vajza e tyre Kennedy ishte pesë vjeç kur babai i saj vdiq.

Një premierë e pazakontë sezoni

Bravo filloi sezonin 3 të RHOBH me një hyrje të zymtë vetëm tre javë pas vdekjes së Russell. Housewives u mblodhën në shtëpinë e anëtarit të kastit Adrienne Maloof për të ndarë ndjenjat e tyre për vetëvrasjen e tij.

Në kohën e vdekjes së tij, Russell kishte më shumë se 1.5 milion dollarë borxh. Avokati i tij e fajësoi atë në përpjekjet e tij për të vazhduar me stilin e jetës luksoze të portretizuar në shfaqje. Nuk ishte rastësi që herën e parë që takuam Taylor-in në emision, ajo qeshte duke i fshehur shumën e parave që shpenzoi për veshje nga burri i saj. Çmimi i raportuar prej 50,000 dollarësh për festën e çajit që Taylor organizoi për ditëlindjen e tretë të Kenedit nuk ndihmoi as.

Nëse ju ose dikush që njihni po mendon të bëjë vetëvrasje, ju lutemi kontaktoni linjën e vetëvrasjes dhe krizës 988 duke thirrur 988, shkruani “FORCË” në linjën e tekstit të krizës në 741741 ose shkoni te 988lifeline.org