Taylor Armstrong u largua nga amvise reale të Orange County

Klea

Taylor Armstrong u largua nga amvise reale të Orange County

Eksperimenti i madh i kryqëzimit të Real Housewives ka përfunduar. Taylor Armstrong fillimisht iu bashkua ekskluzivitetit si një anëtare origjinale e kastit në The Real Housewives of Beverly Hills dhe qëndroi në sezonin 6, megjithëse ndikimi i saj në ekran u bë mik i kastit. Më pas, në një Real Housewives së pari, Taylor u ri-trajtua Amvisat e vërteta të Orange County për sezonin 17.

Taylor iu bashkua Tamra Judge, Heather Dubrow, Shannon Beador, Gina Kirschenheiter, Jennifer Pedranti dhe Emily Simpson si një “mik i”.

Por pa pasur aq ndikim sa prisnin producentët, Taylor u lirua pas një sezoni. Është koha për të kthyer portokallin. Dhe duket se grafiku i vendeve të ribashkimit ishte mjaft tregues.

Taylor Armstrong është “mirënjohës” për përvojën e Orange County

Taylor e bëri njoftimin me një postim të përzemërt në Instagram.

“Më pëlqente të kaloja kohë me zonjat e #RHOC dhe falënderoj që u tregova shikuesve një përditësim mbi jetën time,” shkroi ajo. “Kam krijuar disa miqësi të vërteta që i dua. I uroj zonjave të gjitha të mirat për sezonin e 18-të.”

Në të vërtetë, fansat e Taylor e vlerësuan atë që e panë përsëri, veçanërisht duke pasur parasysh se sa shumë po lulëzon në fazën aktuale të jetës së saj.

Alum RHOC e përfundoi me paturpësi postimin e saj me gërmimin e mëposhtëm në Heather, “Shtimi i Sezonit 17 në IMDb tim”.

Shikuesit e sezonit 17 do të kujtojnë se si Heather u ofendua kur statusi i saj si një aktore e dëshirueshme dhe e kërkuar u vu në dyshim nga grupi. Dhe konflikti i Taylor me Heather ishte e vetmja dramë që ajo mori gjatë gjithë sezonit. Ishte e fuqishme, por jo e mjaftueshme për të mbajtur vendasin e Oklahomas përreth.

Taylor bëri një lidhje të ngrohtë me shokun e saj nga Mid-Westerner, Jennifer, dhe shpesh e mbrojti marrëdhënien e saj me Ryan Boyajian kundër kureshtjes së pjesës tjetër të grupit.

“Do t’ju mungojë, Taylor!” Tamra iu përgjigj postimit.

Jennifer shkroi: “Të dua shumë”.