Taylor Armstrong për ndarjen e Kyle dhe Mauricio Umansky

Klea

Taylor Armstrong për ndarjen e Kyle dhe Mauricio Umansky

Përçarja në Kyle Richards dhe Mauricio Umansky martesa u bë më e qartë në episodet e fundit të The Real Housewives of Beverly Hills. Kyle dukej thellësisht i prekur nga mosmarrëveshja me motrën e saj Kathy Hilton dhe foli për ta vënë veten në radhë të parë. Fokusi në stërvitjen dhe mungesa e pijeve alkoolike e izoloi Kyle nga mënyra e jetesës së Mauricio-s për shitjet, rrjetëzimin dhe pijet në ngjarje. Konflikti i tyre për tatuazhet është i çuditshëm, por duket qartë se ka një kuptim më të thellë për çiftin.

Çfarëdo që miqtë e tyre kanë vëzhguar privatisht po bëhet më e dukshme tek fansat e RHOBH. Dhe së fundmi, miqtë e Kyle, Heather McDonald dhe Taylor Armstrongndanë mendimet e tyre për këtë çështje.

Heather mendon se është një “krizë e moshës së mesme”

Prezantuesi i podcast-it Juicy Scoop dhe ylli i Real Housewives of Orange County morën pjesë në eventin Kickz for Kids të Patrick Carroll në Los Anxhelos të enjten, më 16 nëntor. Messenger intervistoi dyshen për të marrë reagime mbi betejat martesore të mikut të tyre.

“Ne po i shihnim ata duke bërë shumë gjëra veç e veç përpara se të vinte njoftimi, por unë me të vërtetë mendoj se mund të ishte një krizë e moshës së mesme – por gjithashtu mendoj se mund të jetë një zgjim”, tha Heather. “Mendoj se kur bëhesh esëll dhe stërvitesh, dhe mendoj se shumë çifte që kanë qenë bashkë kaq gjatë dhe më pas kanë atë lloj pasurie shpesh bëjnë pushim dhe jetojnë. [separately], ndoshta edhe mund të takohen me njerëz të tjerë dhe të mos divorcohen. Kjo nuk është një gjë e çuditshme.”

Pra, një marrëveshje e tillë e dyfishtë familjare nuk është e padëgjuar në këto qarqe, ku financat nuk janë problem. A është kjo rruga që zgjodhën Kyle dhe Mauricio? Sigurisht, ka mjaft ndjenja miqësore që ata mund të filmojnë RHOBH së bashku. Dhe duke folur për shfaqjen, komediani vlerësoi Kyle për hapjen me fansat e saj.

Heather shtoi: “Por kur je publik, mendoj se nuk ka asnjë mënyrë për ta fshehur. Kështu që unë i jap asaj meritë të madhe që nuk e ka fshehur dhe është vërtet e sinqertë për këtë, dhe nuk mendoj se ata e urrejnë njëri-tjetrin. Ata jetojnë së bashku, kanë fëmijë.”

Taylor luajti në RHOBH së bashku me Kyle nga sezoni 1 deri në sezonin 3, dhe që atëherë ka mbajtur një miqësi me të. Ajo shpreson vetëm për paqen në familje.

“Kyle dhe Mauricio janë si familje për mua dhe gjithçka që dua është që ata dhe fëmijët të jenë të lumtur”, tha ajo.

Kapni The Real Housewives of Beverly Hills, të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.