Taylor Armstrong mendon se Kyle Richards duhet të marrë një vit pushim nga RHOBH

Klea

Taylor Armstrong mendon se Kyle Richards duhet të marrë një vit pushim nga RHOBH

Kyle Richards nuk ka vendosur nëse ajo do të rikthehet për sezonin e ardhshëm Amvise të vërteta të Beverly Hills. Pas pesëmbëdhjetë vjetësh në ekskluzivitet, do të ishte surreale të MOS e shihte Kyle të kthehej.

Por miku dhe ish-shoku i aktorit RHOBH Taylor Armstrong e di rëndësinë e kujdesit për veten jashtë ekranit. Ajo ndau mendimet e saj me Us Weekly nëse Kyle duhet të kthehet apo jo për Sezonin 14.

Taylor dëshiron që Kyle “të marrë frymë”

“Nuk mund ta imagjinoj që ajo të mos jetë në shfaqje. Unë gjithashtu mendoj se mund të jetë mirë që ajo të marrë vetëm një vit dhe të jetë e lumtur dhe të mos ndiejë presionin e shfaqjes mbi gjithçka që ndodh në një marrëdhënie”, tha Taylor.

“Është bukur të largohesh dhe të marrësh frymë për një minutë. Nuk e di nëse ajo do ta dinte se si. Ajo e ka bërë këtë për kaq shumë kohë.”

Marrja e një pushimi është diçka me të cilën Taylor është njohur. Ajo ishte gjithashtu pjesë e kastit origjinal të RHOBH, por u largua në vitin 2016 në mes të trazirave personale. Vetëm vitin e kaluar Taylor iu bashkua Bravo përsëri, këtë herë në Real Housewives të Orange County.

“Ajo po ndodh shumë”

Kyle është përballur me ulje-ngritjet e saj gjatë viteve, por ndarja e martesës së saj në dukje të fortë me Mauricio Umansky i befasoi fansat dhe miqtë. Pas 27 vitesh martesë, çifti i fuqishëm njoftoi se po ndahej në korrik të vitit të kaluar.

Dyshja, të cilët kanë katër vajza, thanë në një deklaratë të përbashkët se nuk kishte “keqbërje nga ana e askujt”. Ata gjithashtu shtuan: “Ne të dy e duam dhe e respektojmë jashtëzakonisht njëri-tjetrin.”

Kyle dhe Mauricio ende nuk kanë bërë zyrtarisht kërkesë për divorc, por sido që të jetë, Taylor ka mbrapa mikun e saj të vjetër.

“Kyle e di që jam gjithmonë këtu në çdo kohë. Ajo po ndodh shumë. Ka shumë njerëz rreth saj”, tha Taylor. “Ajo ka një sistem të shkëlqyeshëm mbështetjeje dhe më duhet të imagjinoj se ndoshta nuk do të duhej të fliste aq shumë për këtë. Është e vështirë të përjetosh emocionet dhe ndjenjat e tua dhe gjithçka që po kaloni kur njerëzit thjesht ju pyesin vazhdimisht për këtë. Unë thjesht do të doja që ajo të kishte një pushim.”