Taylor Armstrong ka besim se Kyle Richards dhe Mauricio Umansky do të 'punojnë' çështjet

Klea

Taylor Armstrong ka besim se Kyle Richards dhe Mauricio Umansky do të ‘punojnë’ çështjet

Taylor Armstrong ka marrë Kyle Richards‘mbrapa. Pas pranimit të Kyle për çështjet e fundit martesore me burrin e saj prej 27 vitesh, Mauricio Unmanskyish-bashkëylli i saj i Real Housewives of Beverly Hills, po del publikisht me mbështetjen e saj për çiftin.

Taylor i tha E! Lajm se sa shumë ajo e do Kyle dhe e konsideron familjen e saj përgjithmonë. Ajo beson se Kyle dhe Mauricio kanë atë që duhet për t’i bërë ballë çdo problemi të marrëdhënies. “Ata do ta përballojnë atë pa marrë parasysh se çfarë,” tha ajo me besim, duke shtuar se sado e vështirë të jetë tani, ajo parashikon lumturinë përreth në të ardhmen.

Një vit i vështirë

Taylor shprehu mbështetjen e tyre në mes të kohërave të vështira që Kyle pranoi se u përball në martesën dhe jetën e saj personale në fillim të kësaj vere.

Megjithatë, pavarësisht se sinqerisht pranoi se kishte disa probleme, Kyle ishte gjithashtu i sigurt për të sqaruar se megjithëse viti ka qenë “viti më sfidues i martesës sonë”, ajo dhe bashkëshorti i saj e duan jashtëzakonisht njëri-tjetrin dhe nuk kishte asnjë keqbërje nga asnjëra anë.

Ajo gjithashtu e bëri shumë të qartë se ndërsa ka probleme në parajsë, ato nuk po ndahen. Amvisa tha kategorikisht në Instagramin e saj se “çdo pretendim në lidhje me divorcin tonë është i pavërtetë”.

Është vetëm një kohë e vështirë. Kushdo që është i martuar e kupton që ndodhin arna të ashpra. Dhe Taylor është i bindur se të dy do t’ia dalin. Ajo beson se çifti, i cili ka tre vajza, Alexia, 27, Sophia, 23 dhe Portia, 15 vjeç, kanë atë që duhet për të përballuar çdo problem marrëdhënieje.

Amvisat që rrinë së bashku

Dhe Taylor nuk është i vetmi yll i Housewives që shpreh mbështetjen e tyre për Kyle. Garcelle Beauvais tha se ajo i dërgoi mesazh Kyle dhe se ajo “po qëndron atje, pavarësisht sfidave aktuale”.

Erika Jayne gjithashtu ndau mbështetjen e saj dhe deklaroi me vendosmëri se divorci nuk është në horizont. “Ata e kanë pasur të vështirë,” tha ajo. “Por ata nuk po ndahen.” Ajo nuk elaboroi më tej dhe tha se do t’ia lë në dorë Kyle që të ndajë (ose të mos ndajë) historinë e saj në sezonin e ardhshëm.

Bravolebriteti Cynthia Bailey, nga ana tjetër, ka pasur një qëndrim shumë pragmatik dhe ka thënë se çifti po bëjnë atë që duhet dhe po bëjnë bisedat e nevojshme. Ajo shtoi se mendon se ata kanë një “marrëdhënie fantastike dhe një familje të bukur, dhe ajo po kërkonte që ata të stërviten”. Cynthia gjithashtu shtoi se në fund të ditës, ajo gjithmonë do të mbështesë çdo gjë që i bën ata të lumtur.

Uau. Është bukur të shohësh mbështetje dhe harmoni në universin e amvise. Shpresojmë që Kyle dhe Mauricio ta kalojnë gungën më shpejt se sa vonë.

Real Housewives of Orange County transmetohet të mërkurën 8/7c në Bravo.