Taylor Ann Green shpjegon vendimin për t'i dërguar Whitney Sudler-Smith një nudo

Klea

Taylor Ann Green shpjegon vendimin për t’i dërguar Whitney Sudler-Smith një nudo

Sezoni 9 i Southern Charm është kthyer dhe gjërat janë të nxehta dhe të rënda në Charleston. Nuk ka shumë lajme të reja për të raportuar deri më tani, të njëjtët njerëz po bëjnë të njëjtat gjëra me njëri-tjetrin. Ish-e dashura në dukje e hidhur e Shep Rose Taylor Ann Green do të jetë jashtë dhe rreth në disa mënyra.

Taylor tashmë po kërkon nga fansat “hir” dhe mirëkuptim teksa ata shikojnë performancën e saj këtë sezon. Kjo më tregon se familja e saj ndoshta nuk duhet ta shohë shfaqjen dhe Taylor ndoshta duhet të ndryshojë kodin e saj postar. Ne tashmë e dimë se ajo u lidh me Austen Kroll dhe tani është zbuluar se ajo i ka dërguar një foto lakuriq Whitney Sudler-Smith. Oh e dashur. Argëtim Sonte ka lugë.

Flamuri i fanatikëve po valëvitet

Ka disa mënyra për të provuar dhe nxitur xhelozinë dhe Taylor po i përdor shumicën e tyre. Bekoni zemrën e saj, kjo grua është ende e varur në Shep, por ndihem mjaft i sigurt duke thënë se ndjenja nuk është e ndërsjellë.

Kjo duhet të jetë arsyeja pse Taylor luajti gjatë xhirimeve të sezonit 9. Shep-i nuk i hyri nën lëkurën me Austen, mbase dërgimi i një fotoje nudo shokut të tij tjetër do të funksionojë. “Ishte një natë shumë e dehur,” pranoi Taylor kur u pyet për foton.

“E dija se çfarë kishin bërë Shep dhe Whitney muajt e fundit. Gallivanting rreth Charleston, duke u përpjekur për të marrë vajzat dhe kështu, unë e bëra këtë për të hyrë nën lëkurën e Shep, “shtoi Taylor. Gjithashtu, zemër, ai është beqar dhe i lejuar të bëjë çfarë të dojë.

Ajo e di se dërgimi i Whitney-t një foto lakuriq ishte marrëzi. Taylor tha, “[it was] shumë fëminore nga ana ime”, dhe ajo po përpiqet të largohet nga kjo. Pra, në thelb kjo është Taylor “e zotëron atë” dhe pranon përgjegjësinë. “Unë nuk jam krenar, por ishte padyshim një goditje.”

Thashethemet kanë qenë të zhurmshme që kur nëna e Whitney-t, Patricia Altschul, nënvizoi në trailerin e sezonit 9 se Taylor po shijonte një jetë aktive shoqërore. Ajo gjithashtu i drejtoi djalit të saj, “Pastaj është fotografia nudo që ajo ju dërgoi”, por Whitney e hoqi atë.

Përplasja e Taylor me Austen gjithashtu ngatërroi marrëdhëniet e saj me disa nga kolegët e saj, kështu që do të jetë interesante për t’u parë gjithashtu.

Duket sikur dikush mund të dëshirojë të marrë Tay a Magic 8 Ball sepse aftësitë e saj vendimmarrëse mund të përdorin një ndihmë.

Shiko Southern Charm të Enjten Bravo në orën 21:00 ET.