Taylor Ann Green mendon se Jezusi është në anën e saj pasi dërgoi nudo

Klea

Taylor Ann Green mendon se Jezusi është në anën e saj pasi dërgoi nudo

Zoti e di se kasti i “Southern Charm” kishte nevojë për lehtësim komik. Sezoni filloi i rëndë me Taylor Ann Green’s Përplasje mbi Shep Rose në festën e dasmës së Madison LeCroy dhe Brett Randle. Pastaj lidhja e saj me Austen Kroll u shfaq. Oh, dhe sigurisht, ishte çështja e një fotoje nudo.

Puthja e Austen tronditi grupin dhe, natyrisht, lëndoi më shumë Olivia Flowers. Ajo tradhti nuk ishte asgjë në krahasim me atë që erdhi më pas. Olivia humbi tragjikisht vëllain e saj, Connor, dhe grupi u mblodh rreth bukuroshes zemërthyer.

Por seria e gafave sociale të Taylor më në fund dha diçka për të qeshur. Martrija e Southern Charm, Patricia Altschul, zbuloi se Taylor i kishte dërguar foto nudo djalit të saj. Whitney Sudler-Smith. Më shumë se një pjesëtar i kastit shpërtheu duke qeshur me lajmin. Relievi komik ishte shumë i vonuar.

Taylor mbron veprimet e saj nudo në foto sepse “Zoti krijoi trupin e zhveshur”

Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images

Gjithçka erdhi në krye në darkën e Jarret JT Thomas kur thashethemet rrethuan të gjithë grupin. Venita Aspen shtroi një pyetje të vlefshme në lidhje me mospërputhjet në karakterin e Taylor.

“Taylor është dikush që zgjodhi të ishte një rrahës i Biblës, adhurues i Zotit, ‘i shenjtë je, unë lavdëroj Zotin çdo të diel’, por pastaj kthehesh dhe po i dërgon nudo Whitney-t,” tha Venita gjatë episodit të fundit ndërsa fliste. te Leva Bonaparte.

Interesante, Shep nuk dukej shumë i shqetësuar. Taylor u mbrojt duke thënë se asgjë nuk dukej gjithsesi. Ajo gjithashtu ndau ndjenjat e saj për Jezusin në një intervistë rrëfimi.

“Zoti krijoi trupin e zhveshur. Besoj se të gjithë duhet të jemi të zhveshur”, tha ajo. “Jezusi nuk do të më urrejë vetëm sepse dërgova një nudo.”

Është një perspektivë interesante dhe një arritje në aspektin e vetë-ruajtjes.

Ndërsa darka zbriste më tej në kaos. Madison pyeti pse grupi po i jepte Taylor-it një leje për të dërguar foton nudo. Taylor e prezantoi veten si një të shëndetshme, që i frikësohej Zotit, Southern Belle dhe Madison kishin nevojë të tregonin hipokrizinë e të gjithave.

Në fund, nuk pati një përgjigje të vërtetë. JT tronditi listën e hostit duke nënshtruar bisedën. Për meritë të saj, Olivia gjithashtu i kërkoi grupit të tërhiqej. Pra, ndoshta kasti do ta varros çështjen e fotografisë. Por lëndimi mes Olivia dhe Taylor është ende i pazgjidhur.

Ndiqeni Southern Charm të enjteve në 9/8c në Bravo.