Taylor Ann Green godet të shkuarën e Olivia Flowers dhe Austen Kroll: "Kurrë asgjë"

Klea

Taylor Ann Green godet të shkuarën e Olivia Flowers dhe Austen Kroll: “Kurrë asgjë”

Evolucioni i Taylor Ann Green Nga e dashura miqësore e Shep Rose deri te ish-i i dëshpëruar që po kalon një defekt të plotë në televizionin kombëtar është kurioz. Duket se Taylor është bërë zuzari i sezonit 9 të Southern Charm.

Në fillim, Taylor-it iu dha shumë hir. Pabesitë e Shepit nuk ishin aspak një çështje e lehtë për t’u tretur. Por pasi doli në dritë se ajo u lidh me Austen Krollish-flaka e shoqes së saj më të mirë, simpatitë ndryshuan.

Veprimet e Taylor-it e kanë çuar atë edhe më poshtë. Nga gënjeshtra e shoqes së saj për lidhjen, tek tani duke luajtur viktimë dhe duke kërkuar falje, Taylor-it duket se i mungon vetëdija. Dhe në episodin e 21 dhjetorit të Southern Charm, ajo u spiral dhe bëri komente në dukje të pafalshme.

Olivia dëgjoi ndjenjat e vërteta të Taylor

Të kërkosh falje nuk siguron falje. Taylor shpërtheu në një darkë të aktorëve në Xhamajka kur Olivia Flowers e shtyu rrëfimin e viktimës së ish-shoqes së saj më të mirë. Ish-i i Shep-it qëndroi në tavolinë dhe njoftoi se donte të linte diskutimin e trekëndëshit të dashurisë në Austen në një përpjekje për të menaxhuar shëndetin e saj mendor.

“Ajo ende tha, ‘Thisni atë në bythë, Taylor. F–k you,” reagoi Taylor kur ishte e qartë se Olivia nuk kishte asgjë.

Grupi Southern Charm beson se dyshja e paligjshme ka bërë seks, për shkak të pranimit të tyre për të diskutuar mundësinë e takimit me njëri-tjetrin me anëtarët e familjes. Duket një diskutim serioz dhe që nuk do ta kishit vetëm për shkak të një puthjeje.

Ndërsa u ngrit tema e familjes, Taylor bëri deklaratën fatkeqe të krahasimit të marrëdhënies së saj me vëllain e saj me Olivia dhe vëllain e saj të ndjerë, Conner Flowers. Në atë moment, Olivia u nis për në dhomën e saj dhe u pa duke qarë për temën e papërpunuar.

Ndërkohë, Taylor shkoi në dhomën e saj ngjitur në hotel për të folur me Worth për atë që ndodhi. Olivia dëgjoi bisedën, në të cilën ajo u kritikua për takimet e saj komode me Austen pas ndarjes.

“Ajo e do atë, pastaj e urren. Unë jam djalli dhe megjithatë ajo mund të përkëdhelet me Austen me sytjena të hequr dhe ai është plotësisht i qartë, “i tha Taylor vëllait të saj.

Ajo shtoi, “Nuk është ashtu siç kanë dalë. Ata thjesht nuk ishin asgjë për të filluar. Nuk pendohem për asgjë. Asnjëri prej tyre nuk pretendoi se ishte i dashuri apo e dashura e njëri-tjetrit.”

Taylor flet shumë

Pasi dëgjoi atë perlë të një deklarate, Olivia hyri në dhomën e Taylor.

“A je budalla mbret?” Olivia bërtiti. “Fol më qetë herën tjetër, unë jam afër teje! Bushtër memece f-mbret.”

Por dëmi u bë. Pasi dëgjoi atë bisedë, Olivia e kishte të qartë se Taylor as nuk e respektonte marrëdhënien e saj me Austen dhe as nuk ndjeu ndonjë pendim për lidhjen e saj me djalin e keq të Charm Southern.

“Është faull,” i tha Olivia nënës së saj gjatë një telefonate më vonë në episod. “Unë kurrë nuk do ta shikoj atë njësoj.”

Ndiqeni Southern Charm të enjteve në 8/7c në Bravo.