Taylor Ann Green foto me të dashurin Gaston Rojas

Klea

Taylor Ann Green foto me të dashurin Gaston Rojas

Duket se çdo gjë po vjen deri në trëndafila për Southern Charm's Taylor Ann Green dhe i dashuri i saj, Gaston Rojas.

Ylli i realitetit televiziv festoi së fundmi ditëlindjen e saj të 30-të me një shëtitje romantike në Xhamajka me Gaston dhe disa miq. Dhe duket se ishte vërtet një kohë argëtuese.

Të biesh më shumë në dashuri

Taylor dhe Gaston kanë më pak se një vit së bashku, por ata duket se po bien gjithnjë e më shumë në dashuri çdo ditë. Është seriozisht më e lezetshme.

Pas ditëlindjes së Taylor, ajo dhe i dashuri dolën në rrjetet sociale për të shprehur mirënjohjen e tyre për njëri-tjetrin dhe për të ndarë argëtimin e ditëlindjes.

Mesazhet ishin nëpërmjet historive të IG. Gaston ndau një foto të tij të shtrirë në dysheme me Taylor dhe krahët e tij të mbështjellë rreth saj. Duket sikur ata sapo janë rrëzuar nga një karrige.

Në plan të parë të fotos është një tjetër mikeshë e cila duket se po fotografon çiftin e çiftit. Ata të dy duken të lumtur, të qeshur dhe me krahë në ajër. Dhe nëse kjo nuk do të ishte mjaft e ëmbël, mbishkrimi i Gaston e bëri fotografinë edhe më të ëmbël.

“Ditëlindjet e 30-ta, Knicks fiton playoff-in, një shtëpi e mbushur me miq, dhe unë mund të festoj me këtë në dysheme me tortë kudo. Jeta është e mirë”, ka shkruar ai.

Nga ana e saj, Taylor ripostoi foton në historinë e saj dhe shtoi, “Ende harrova se ishin dy rrëshqitje të bëra atë natë. Të dua pafund.” Sa i embel.

Duke shkuar fort

Kohët janë më të mira për Taylor, e cila, siç e dinë fansat, kaloi paksa të vështira në vitin 2023 në versionin e saj të Scandoval. Por duket se ajo është shfaqur më e fortë në anën tjetër me një të dashur të re në tërheqje, duke dëshmuar se një goditje e madhe nuk duhet të jetë domosdoshmërisht fundi.

Gaston, një ish-asistente ortodontike, dhe Taylor konfirmuan lidhjen e tyre tetorin e kaluar, duke thënë se gjërat po shkonin shumë mirë në atë kohë dhe duke thënë se ajo ishte e lumtur dhe e sigurt. Duket se ndjenjat po bëhen më të forta.

Shikoni sezonin 9 të Southern Charm në Peacock ose Bravo.