Tamra Judge dhe Teddi Mellencamp pothuajse luajtën në The Amazing Race

Klea

Tamra Judge dhe Teddi Mellencamp pothuajse luajtën në The Amazing Race

po me thua Gjyqtari Tamra dhe Teddi Mellencamp ishin pothuajse në Gara e mahnitshme bashkë? Shuma e parave që do të paguaja … Ndërsa Teddi nuk është më në Real Housewives of Beverly Hills, ajo po qëndron në lojë në një podcast me Tammy Sue.

Pas RHOBH, Teddi testoi ujërat e Celebrity Big Brother por kjo nuk shkoi aq mirë. Ajo nuk është rikthyer ende në një realitet televiziv, por kishte diçka në punë përpara se problemet mjekësore të ndërpresin gjithçka. Ndërsa Teddi po shërohet nga një operacion i fundit, ajo iu përgjigj pyetjeve të fansave në rrjetet sociale. Më pas ajo zbuloi atë që ne nuk e dinim se kishim nevojë në këtë botë.

Ju lutem, po ju lutem që kjo të ndodhë

Tani për tani, trupi i Teddit po shërohet nga kanceri kurvë duke i dhënë asaj një mundësi. Ajo ka bërë një operacion të madh melanomës në shpinë dhe për të mbajtur mërzinë që t’i bëjë arra, ajo shkoi në rrjetet sociale për një shpërqendrim.

Tedster bëri një pyetje dhe përgjigje në Insta dhe një ndjekës e pyeti nëse ajo do të merrte në konsideratë ndonjëherë një situatë të llojit të konkurrencës realitet si Survivor. Teddi u përgjigj: “Dreqin po, do ta bëja. Unë dhe Tam supozohej se do të bënim ‘The Amazing Race’ si ekip, por më pas gjërat u ndryshuan dhe nuk ndodhi.

Ajo vazhdoi, “Por unë do të isha plotësisht e hapur për të bërë ndonjë shfaqje të tillë. Më pëlqen ai aspekt konkurrues dhe duke e shtyrë veten deri në kufij. Dhe unë i dua ‘Forcat Speciale’, jam i lidhur me atë shfaqje.”

Jo më kot, një reality show fizik mund të jetë kasa e Teddit. Ajo është shumë e njohur për të qenë atletike dhe di një ose dy gjëra rreth konkurrencës. Gjithashtu, pamja e Tammy Sue duke ngrënë diçka të neveritshme në The Amazing Race tani po manifestohet në trurin tim.

Fatkeqësisht në tetor 2022, rreth kohës kur u shfaq diagnoza e melanomës, Gara e mahnitshme filloi xhirimet për Sezonin 36.

Ndërkohë që ne presim që Teddi të përmirësohet dhe të fillojë festa, Tammy Sue do të shfaqet në sezonin 2 të Traitors. Premiera do të jetë më 12 janar 2024 në Peacock.