Tamra Judge dhe Emily Simpson kanë 'ankth' për Alexis Bellino

Klea

Tamra Judge dhe Emily Simpson kanë ‘ankth’ për Alexis Bellino

Amvise të vërteta të Orange County shap Alexis Bellino mund të rikthehet në shfaqje për sezonin 18. Unë do të doja ta shihja atë të kthehej, vetëm për dramën që do të shkaktonte.

Gjyqtari Tamra dhe Emily Simpson të dy po humbasin gjumin për shkak të kthimit të mundshëm të Jesus Jugs. “Unë thjesht u shtriva në shtrat duke menduar për të gjitha këto gjëra që mund të ndodhin sezonin e ardhshëm,” thotë Tamra. “Unë tashmë kam ankth.”

Duke plotësuar Teddi Mellencamp në podcastin e saj dhe Tamra’s Two Ts in a Pod, Emily gjithashtu pranon se ka ankth për shkak të miqësisë së saj me Alexis. Tamra është gjithashtu mike me alumin RHOC, i cili paraqet një konflikt të madh në marrëdhënien e saj me mikeshën Shannon Beador.

Tamra dhe Emily parashikojnë fishekzjarre nëse Alexis Bellino kthehet në RHOC për sezonin 18

Në rast se keni qenë nën një shkëmb, Alexis aktualisht po takohet me ish-in e Shannon, John Janssen. Është e çrregullt dhe mund të përkeqësohet nëse Shannon dhe Alexis (dhe ndoshta John) duhet të filmojnë së bashku.

Përveçse është një shkelje e madhe e Girl Code, Alexis mbledhja e mbetjeve të Shannon është veçanërisht e dëmshme për shkak të një padie që bashkëshorti i atëhershëm i Alexis Jim Bellino ngriti vite më parë. Ai paditi Tamrën dhe Shannon për komentet nënçmuese që ata bënë për biznesin e tij në atë kohë. Edhe pse padia përfundimisht u hodh poshtë, ajo ishte stresuese dhe e shtrenjtë, dhe Shannon nuk e ka falur as Alexisin dhe as Jim.

“Nëse [Alexis] bën film dhe ajo është në shfaqje,” thotë Emily, “duhet ta sjellim atë. Dhe Shannon do të jetë atje.” Kjo duhet të bëjë disa fishekzjarre interesante. Përleshjet e dehura që kemi parë në sezonet e mëparshme nuk do të jenë asgjë në krahasim me atë që do të ndodhë kur Shannon dhe Alexis duhet të ulen në një tryezë së bashku.

Kur Emily pyet se sa kohë Alexis dhe John kanë qenë në lidhje, Tamra komenton, “Gjithçka që di është në BravoCon [early November 2023] ajo nuk po dilte me të.” Por në dhjetor ajo me sa duket ishte.

“Shkova në festën e Krishtlindjeve të Keti Hiltonit”, tregon Emili, “Alexis ishte atje dhe ne u shoqëruam. Ne përfunduam duke u rikthyer në Orange County së bashku … Unë bëra një deklaratë, si: ‘Oh, kjo është kaq budallaqe sa njerëzit mendojnë se jeni duke u takuar, thjesht ‘sepse jeni në një foto së bashku’. Dhe ajo tha: “Por ne jemi.” Oopsie.

Një unazë për t’i sunduar të gjithë

Dhe ne të gjithë i kemi parë fotot e asaj “unaze premtimi” të Van Cleef & Arpels që John gjoja i dha Alexis për Krishtlindje pas vetëm disa javësh takim. Thashethemet thonë se ose Alexis e ka paguar vetë unazën ose është paguar nga kompania e bizhuterive për promovimin. Ish-kunata e Shannon-it (motra e David Beador) ka qenë drejtoresha e Bregut Perëndimor të kompanisë, kështu që pavarësisht se si e ndani atë, është një fyerje e madhe për Shannon-in.

Nëse producentët e rikthejnë Alexisin për sezonin 18, padyshim që do të jetë luftë. Shannon është një fuçi baruti dhe Alexis ka ndeshjen.

Real Housewives of Orange County tani po transmetohet në Peacock.