Sherri Shepherd

Klea

Talk Show i Sherri Shepherd u largua nga Airwaves vetëm disa ditë në sezonin e ri mes krizës shëndetësore të hostit

Talk Show i Sherri Shepherd u largua nga Airwaves vetëm disa ditë në sezonin e ri mes krizës shëndetësore të hostit

Sherri Shepherd’s talk show u rikthye të hënën me episode krejt të reja, por vetëm dy ditë më vonë, drejtuesi njoftoi se emisioni ishte duke u ndalur për shkak të një diagnoze shëndetësore.

Sherri Shepherd

Te merkuren, Sherri Shepherd njoftoi në llogarinë zyrtare të emisionit në Instagram se ajo kishte rezultuar pozitive për Covid-19 dhe do të ishte jashtë veprimit për pjesën e mbetur të javës. Ajo shtoi se ajo shpresonte të kthehej “sa më shpejt të jetë e mundur”.

Sherri Shepherd

Shfaqja do të shfaqë episode të përsëritura ndërsa drejtuesi i emisionit të bisedës rimëkëmbet.

“Shëndeti i mikpritësit dhe i gjithë stafit tonë është i një rëndësie të madhe”, thuhet në deklaratën e emisionit.

Sherri tha për ndërprerjen e befasishme – “Jam absolutisht i lënduar që nuk mund të kthehem për të drejtuar emisionin tim këtë javë. Sapo të marr gjithçka të qartë nga mjeku im, mezi pres të kthehem i fuqishëm për të ofruar argëtim, të qeshura dhe një kohë vërtet të mirë.”

Sherri Shepherd

Fansat dërguan mesazhe dashurie dhe mbështetje në seksionin e komenteve të postimit.

Një shikues shkroi – “Oh, jo! Dërgimi i emocioneve shëruese në rrugën tuaj, @sherrieshepherd!”

Një tjetër fanse tha – “Whaaat?! Aaw Sherri ju bekoftë ju dhe ekipin tuaj. Qofshi të shëruar pa asnjë provë se keni qenë ndonjëherë i sëmurë.”

Sherri Shepherd

Një fans i tretë thirri – Të duam, Sherri!! Shëroni siç duhet.”

Sezoni i dytë filloi me të ftuar, Michelle Buteau, dhe Sherri duke përshkruar procedurën e saj të fundit të operacionit plastik.

Sherri nuk është i vetmi personalitet gjatë ditës që është anashkaluar me Covid-19 pas një pauze të gjatë verore.

Sherri Shepherd

Pamja moderatore, Whoopi Goldberggjithashtu ka munguar në emisionin e njohur premierë në fillim të këtij muaji, pasi u godit nga virusi. Të Panelisti 67-vjeçar humbi premierën e 5 shtatorit, që shënoi fillimin e sezonit të 27-të, dhe mungoi në pjesën tjetër të javës. Gëzimi Behar hyri për të moderuar panelin Whoopi’s mungesa, duke siguruar audiencën se aktorja “ishte në shërim”. Whoopi u kthye javën e ardhshme në një ovacion të fortë nga një audiencë entuziaste në studio.

Sherri Shepherd

Muajin e kaluar u njoftua se Whoopi do të nderohej me një çmim American Icon nga Fashion Group International të Nju Jorkut, këtë tetor. Gala e vjeshtës do të zhvillohet në Hotel Plaza në Midtown Manhattan.

Aktorja do të nderohet gjatë “FGI Night of Stars”, një mbledhje fondesh vjetore e mbajtur për të njohur arritjet e “individëve të shquar” në kategori të shumta. Ylli i ditës do të shfaqet në event përkrah të nderuarve të tjerë. Marc Anthony, muzikant dhe bashkëthemelues i Fondacionit Maestro Cares, do t’i jepet Çmimi Humanitar.

Sherri Shepherd

Ngjarja është e hapur për publikun, por biletat janë të shtrenjta. Biletat fillojnë nga 2 mijë dollarë dhe një pritës tavoline do të duhet të paguajë mbi 30 mijë dollarë për dhjetë të ftuar.