Taleen Marie nga RHODubai ka nevojë për 'terapi' me Brooks

Klea

Taleen Marie nga RHODubai ka nevojë për ‘terapi’ me Brooks

Taleen Marie është një shtesë e re shumë e vlerësuar në Amvisat e vërteta të Dubait. Ish-këngëtarja profesioniste ka dy vajza, Gigi dhe Sienna, me bashkëshortin Raffi Khanoyan. Ajo po sjell të gjitha nuancat e familjes armene në ekskluzivitet.

Taleen është e drejtë dhe e hapur për të njohur të gjitha zonjat. Por në mënyrë tipike me shfaqjet Real Housewives, anëtari i kastit që e solli atë në shfaqje po bën thirrje për besnikëri dhe Taleen ka nevojë për shumë introspeksion për të qenë në gjendje të ecë përpara me shoqen e saj prej kohësh. Caroline Brooks.

Taleen beson se Caroline nuk “mendonte se ajo kishte bërë ndonjë gjë të gabuar” në RHODubai

Gjatë një episodi të fundit të Watch What Happens Live, Taleen sugjeroi që Caroline ishte e pakënaqur me miqësitë e saj të reja me Caroline Stanbury dhe Chanel Ayan. Ajo tha se shoqja e saj prej kohësh e shihte atë si një “qen në prehër” dhe “push”.

Decider ndoqi deklaratën kur Taleen dha një intervistë. Ylli i RHODubai u pyet se çfarë do të duhej për të “ndrequr miqësinë tuaj”.

“Si fillim, kërkoni falje,” u përgjigj ajo. “Mendoj se ferri do të duhej të ngrihej përpara se të kërkoja falje nga Brooks sepse ajo me të vërtetë nuk mendon se ka bërë ndonjë gjë të gabuar. Po, ajo më kishte mbështetur në lidhje me komentin e Stanbury, dhe unë e vlerësoj këtë. Megjithatë, ajo ishte ajo që vazhdoi ta nxirrte atë. Kuptova se nuk kishte më të bënte me mua. Ti më kupton se ku e kam fjalën?”

Ndikuesja e fitnesit po i referohej ndjenjës së saj se Caroline po krijonte konflikt midis saj dhe Caroline Stanbury.

“Bruks donte që unë të isha ndihmësi i saj dhe unë doja të eksploroja miqësi të reja me vajzat e tjera. Tani, ajo thotë se nuk jam besnike sepse po njoh njerëz? Në mendjen e saj, ajo me të vërtetë beson se ka të drejtë. Më bën të trishtuar sepse ishim miq të mirë, “shpjegoi Taleen.

Megjithatë, sipërmarrësja shpreson që ajo dhe Caroline “mund ta kalojnë atë”.

“Ky është lloji i personit që jam,” shtoi ajo. “Më pëlqen të ec përpara. Unë thjesht nuk e di nëse ajo e ka atë në të, por ju kurrë nuk e dini. Kurre mos thuaj kurre. Ne kemi nevojë për Dr. Phil apo diçka tjetër. Ne kemi nevojë për terapi. Terapia e çifteve.”

Shikoni The Real Housewives of Dubai të martën në orën 9/8c në Bravo.