Sutton Stracke zbulon përgjigjen e kapitenit Jason ndaj dashurisë së saj

Klea

Sutton Stracke zbulon përgjigjen e kapitenit Jason ndaj dashurisë së saj

Poshtë Deck Down Under yll Kapiten Jason Chambers është një burrë shumë tërheqës. Ndoshta kapiteni më tërheqës i varkës së ekskluzivitetit Below Deck, Jason është bërë objekt i fantazisë në të gjithë universin Bravo. Enigma e amvisave të vërteta të Beverly Hills Sutton Stracke nuk është imun ndaj sharmit të tij.

Kur ajo pati fatin ta takonte në BravoCon 2023 në fillim të nëntorit, ajo ndau tërheqjen e saj me vetë burrin (bie në radhë, motër). “U përplasa me të dhe u prezantova”, tha ajo. “Dhe unë thashë, ‘Më duhet t’ju them … nuk dua t’ju vë në siklet, por … Unë jam pak i dashuruar me ju’.”

“Ai ishte vërtet i mirë,” shtoi Sutton, duke thënë se ai reagoi ngrohtësisht ndaj rrëfimit të saj (ai është mësuar me të). “Ai është i ëmbël. Ai është një burrë i bukur.” Vë bast se ai është edhe më i mirë personalisht sesa në TV.

Një ndryshim zemre

Mjerisht, pasi dëgjoi “histori” të flirteve të Jason me kaq shumë gra të tjera admiruese në BravoCon, Sutton thotë se nuk është më e interesuar. “Unë thoja: “Mos e shqetësoni kapiten Jason. Unë do t’ju heq nga lista ime’”, ka rrëfyer nëna e tre fëmijëve. “Kapiteni Jason i pëlqejnë zonjat.” Dhe ata gjithashtu e pëlqejnë atë!

Sikur ajo të kishte një shans për të filluar me. Unë e dua Sutton, por ajo mund të jetë pak kërkuese dhe, sinqerisht, e çuditshme. Kur gjërat nuk shkojnë sipas saj, ajo ka një tendencë për të “veprojë”. Nuk mendoj se kapiteni Jason apo shumë burra të tjerë do ta duronin këtë. Megjithatë, ajo ka shumë para, dhe disa burra do ta shohin se ia vlen ta durojnë sjelljen e saj merkurore.

Sutton thuhet se po takohet me dikë gjithsesi. Ajo thotë se ai është një student i Universitetit Auburn në Alabama dhe ai është “Southern”. Ajo është një vajzë jugore vetë, kështu që ai mund të jetë i përshtatshëm.

“Ai është një djalë i lezetshëm dhe ai është një zotëri,” shtoi pronari i The Sutton Concept. “Ai është qesharak. Kështu që është mirë.” Ndoshta një përshtatje më e mirë se kapiteni Jason, gjithashtu. Por nuk është kurrë gjë e keqe të synosh yjet. Asnjëherë nuk e dini se çfarë tjetër do të gjeni gjatë rrugës.

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.