Sutton Stracke reflekton mbi babain e ndjerë dhe ish-burrin

Klea

Sutton Stracke reflekton mbi babain e ndjerë dhe ish-burrin

Sezoni 13 i The Real Housewives of Beverly Hills ka qenë emocionues për të Sutton Stracke. Ne e kemi parë atë të ketë një shkrirje jo aq magjike në Magic Mike Live. Kyle Richards dhe Dorit Kemsley folën për pijen e Sutton pas shpine. Kjo bëri që Sutton të akuzonte Kyle dhe burrin e saj, Mauricio Umansky, se kishin probleme martesore gjatë darkës famëkeqe me barërat e këqija.

Megjithatë, e reja Annemarie Wiley, infermierja anesteziste, hyri e nxehtë dhe u fiksua në ezofagun e ngushtë të Sutton. Ishte… shumë. Por më pas Sutton tregoi se sa shumë e mbështeti Kyle duke qenë pranë saj në eventin Celebration of Life të mikut të Kyle.

Më në fund, zonjat arritën në Barcelonë të Spanjës. Por Sutton solli një shoqërues udhëtimi me një çantë të vogël Ziploc. Ishte hiri i mentorit të saj, Merce Cunningham. Në vitet ’90, Sutton punonte në studion e tij.

Sutton është gati të çlirojë disa emocione të mbyllura

Gjatë RHOBH: Pas Show, Sutton reflektoi për të lënë Merce të ikte dhe duke shpërndarë hirin e tij në oqean. “Tre burra të rëndësishëm në jetën time. Merce ishte një prej tyre. Babai im ishte një tjetër. Pastaj i krishterë [Stracke], dhe unë duhej t’i lija të shkonin, “shpjegoi Sutton, duke u bërë emocional. “Unë e bëra. Më duhej ta lija martesën time dhe megjithëse nuk kisha hirin e babait tim, më falni, ata po lundrojnë diku nëpër univers. Ai ishte me mua, dhe um… martesa ime zgjat ndonjëherë,” shtoi ajo.

“E di,” u përgjigj shoqja e Sutton, Garcelle Beauvais. “Por jo më, ju e dini, veçanërisht [off] këtë herë kur Christian po zhvendoset në Londër, dhe me të vërtetë është bërë, “tha Sutton.

Kur Sutton shpërndau hirin, era e shpërtheu përsëri drejt yjeve të saj të RHOBH. “Oh, më fal, era po fryn në atë mënyrë. Më falni vajza!” tha Sutton gjatë episodit.

“Ishte një ditë e qetë, por ju e dini që keni edhe babanë tim në këtë. Babai im dhe Merce dhe ata të dy ishin shumë mbrojtës ndaj meje dhe kështu, nëse të gjithë më zgjidhnit, ai do të kthehej tek ju, “tha Sutton. “Dhe më ka marrë malli plotësisht!”

Epo, ceremonia e shërimit dhe Sutton shpërndau hirin e Merce-it ishte sigurisht një moment i paharrueshëm. Mendoj se Merce dhe babai i Sutton u hakmorën ndaj zonjave për shkak të vështirësisë së Sutton-it.

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.