Sutton Stracke për arsyen pse Jennifer Tilly duhet 'të paktën të jetë shoqe' në RHOBH

Klea

Sutton Stracke për arsyen pse Jennifer Tilly duhet ‘të paktën të jetë shoqe’ në RHOBH

Fansat kanë mësuar shumë për Amvise të vërteta të Beverly Hills yll Sutton Stracke. Madje ajo festoi me Cynthia Bailey dhe Mick Jagger. Mendoj se Sutton është më shumë rock and roll sesa Southern Belle.

Sipas Cynthia, Sutton “hodhi një granatë” në darkën e shumëpritur (ha!) në shtëpinë e Kyle Richards. Edhe pse Sutton i pëlqen të trazojë gjërat në RHOBH, ajo do të donte të shtonte shoqen e saj, Jennifer Tilly, në përzierje. Wrap ka lugën.

Sutton dëshiron që shoqja e saj t’i bashkohet kaosit

(Foto nga Stefanie Keenan/Getty Images për SUTTON)

Sutton tregoi se Jennifer do të shfaqet në sezonin 13 si e ftuar. “Ajo i ka rrobat. Ajo ka bizhuteri. Ajo udhëton. Ajo është qesharake, “tha Sutton.

Ylli i RHOBH vazhdoi, “Ajo gjithashtu mund të jetë një shoqe e shkëlqyer. Jennifer është në serialin Chucky. Ajo luan poker në Vegas gjatë gjithë kohës.” Sutton shtoi, “Unë dua që ajo të jetë të paktën një mike e saj.”

Kjo do të ishte vetëm një hap më poshtë nga një amvise me kohë të plotë. Sutton pranoi se Jennifer mund të ketë disa dyshime. “Epo, unë mendoj se ajo u frikësua duke parë sezonin e kaluar. Ajo tha: ‘Satton, nuk mund ta bëj. Ata janë shumë të keq me ju!’ Dhe unë thashë, ‘Ata janë të keq me të gjithë!’”, shpjegoi Sutton. “Por unë mendoj se ajo do të ishte e mrekullueshme. Dhe ajo bën më shumë këtë sezon. Kështu që ishte vërtet kënaqësi ta kisha atë me mua.”

Përfaqësuesit e Jennifer nuk iu përgjigjën menjëherë kërkesës së The Wrap për koment.

Gjatë premierës së sezonit të 13-të, Sutton dhe Jennifer kujtuan kohën kur Sutton i vendosi karamelat e kripura në veshët e saj, duke menduar se ato ishin tapa veshi. A mund të jetë ky dyshja komike që nuk e dinim se kishim nevojë?

“Kjo është ndoshta arsyeja pse unë nuk jam i drejtë në kokën e tyre. Sepse kam vënë karamel në veshët e mi afër trurit tim, “tha Sutton. “Ne nuk mund të ndalonim së qeshuri për një javë, ishte kaq qesharake.” Ndërsa Sutton nuk shkoi te doktori, asaj iu deshën ditë për të hequr karamelin ngjitës nga veshët e saj.

Ndoshta Jennifer dhe Sutton mund të jenë lehtësim komedi për shfaqjen. Pas atmosferës së rëndë të RHOBH vitin e kaluar, jam gati për diçka më të lehtë dhe më argëtuese.

Real Housewives of Beverly Hills Sezoni 13 vazhdon të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.