Sutton Stracke

Klea

Sutton Stracke nuk beson se menopauza e bëri Erika Jayne BONE SINNY mes pretendimeve për përdorim të Ozempic

Sutton Stracke nuk beson se menopauza e bëri Erika Jayne BONE SINNY mes pretendimeve për përdorim të Ozempic

Sutton Stracke nuk po blen Erika Jayne’s pretendojnë se fiziku i saj më i hollë është rezultat i menopauzës.

Erika Jayne

Amvise të vërteta të Beverly Hills ylli u ul me Us Weekly për të promovuar shtëpinë e re të modës Circular të butikut të saj dhe u pyet për transformimin e yllit të saj për humbjen e peshës.

“Kam kaluar në menopauzë, por ende nuk dukem ashtu, por në rregull,” tha 51-vjeçari.

Erika Jayne

Erika adresoi humbjen e saj të dukshme në peshë gjatë një paraqitjeje më 1 gusht më “Shiko çfarë ndodh drejtpërdrejt.” Këngëtarja pohoi se i ka rënë kilogramët “hormonalisht”.

Erika Jayne

MikpritësAndy Cohen, ngacmoi – “Jo aleat i Ozempik?”

“Po kaloja menopauzë” Erika u përgjigj, duke shtuar, “kështu që i hoqa të gjitha”.

Ozempic është një emër i markës për semaglutide dhe tirzepatide – të njohura gjithashtu si Wegovy dhe Mounjaro – ilaçe që punojnë në tru për të penguar oreksin e përdoruesit.

Erika Jayne

Erika Jayne u dyfishua vetëm kur e ftuara, Jackie Hoffman, shprehu dyshimin se çdo grua “humb peshë në menopauzë”.

“Shkova te doktori dhe thashë hiqe”, shpjegoi personaliteti i “Pretty Mess”, duke shtuar se nuk donte të “shkaktonte” asnjë shikues me historinë e saj personale.

“Ne e kemi këtë bisedë në Beverly Hills dhe kemi një anëtar të kastit me një çrregullim të të ngrënit,” shtoi ajo, duke iu referuar bashkë-yllit. Kristal Kung Minkoff, e cila tregoi për luftën e saj me buliminë, sezonin e kaluar.

Sutton Stracke

Sutton e bëri të qartë se ajo ishte e impresionuar nga E Erikës sukses në humbje peshe, pavarësisht komentit të saj të dyshimtë.

“Epo, zoti i mirë. … Më duhet të bëj çfarëdo që ajo po bën,” Sutton pranuar.

Sutton Stracke

Dizajneri gjithashtu ngacmoi se fansat mund të presin të shohin një miqësi të rinovuar mes të dyve në sezonin 13 të RHOBH.

“Unë mendoj Erika dhe unë kam pasur gjithmonë këtë lidhje shumë të çuditshme … që ne nuk mund ta shpjegojmë, ” Sutton tha. “Është një lloj marrëdhënie dashurie-urrejtjeje. Sepse në fund të fundit, më pëlqen ajo. Ne zihemi, por më pas më pëlqen ajo.”

Erika Jayne

Ajo shtoi: “Këtë sezon, ne nuk kemi luftuar aq shumë. Eshte qesharake. [Well]ne luftuam, por më pas nuk e bëmë.”

Sutton zbuloi se sezoni i ardhshëm do të ketë një “anë më të butë të Erika.”

“Unë mendoj se gjërat janë qetësuar në jetën e saj.” Sutton tha. “Është bukur të shohësh këtë person. Ajo është më shumë si personi që takova për herë të parë.”

Sutton Stracke

Erika dhe burri i saj i larguar, Tom Girardi84 vjeç, u akuzuan për përvetësim të fondeve për shlyerjen e anëtarëve të familjeve të viktimave të aksidentit ajror, një muaj pasi ylli i realitetit bëri kërkesë për divorc, në nëntor 2020. Avokati i njohur dikur, i cili më vonë u diagnostikua me Alzheimer, dhe këngëtarja u emëruan në disa procese gjyqësore të mëpasshme. Tom u padit në shkurt për vjedhjen e 15 milionë dollarëve së bashku me kolegun e tij, Christopher Kamon.

Erika Jayne

Erika, e cila nuk është akuzuar për asnjë krim, na tha në prill se ajo ishte përpjekur të vazhdonte mes trazirave ligjore.

“Terapisti im, psikiatri im, miqtë e mi dhe familja ime me të vërtetë më ndihmuan”, tha ajo. “Është e rëndësishme të kesh ata njerëz rreth teje që vërtet kujdesen për ty. Sepse ishte shumë e shëmtuar, shumë e errët për një kohë.”

Erika Jayne

Erika shtoi – “Ishte kaq e rëndë dhe kaq e errët dhe unë nuk dua të kthehem kurrë atje, por mendoj se në jetë është ajo që ia del, kështu që padyshim që unë jam zhvendosur dhe jam bërë më i fortë për shkak të kësaj.”

Erika Jayne do të nisë shfaqjen e saj në Las Vegas, “Bet It All on Blonde”, më vonë këtë muaj.