Sutton Stracke ngacmon shtesa 'freskuese' në sezonin 14 të RHOBH

Klea

Sutton Stracke ngacmon shtesa 'freskuese' në sezonin 14 të RHOBH

Ndryshimi është një gjë e mirë. Të paktën kështu është Amvise të vërteta të Beverly Hills yll Sutton Stracke mendova në lidhje me zonjat e reja që iu bashkuan shfaqjes për sezonin 14. Me Crystal Kung Minkoff dhe Annemarie Wiley jashtë fotos, kishte nevojë për të sjellë një ekip të ri për t'i shijuar gjërat. Dhe kjo ekuipazh i ri e ka bërë Sutton një fushues të lumtur.

Sutton parashikon qiell me diell me një nuancë bubullimash për kastin e ri

Sezoni i kaluar ishte një slitë për Sutton. Ajo pati ulje-ngritje të mëdha me Kyle Richards dhe punësoi një mbles për të ndihmuar në gjetjen e Mr.Right. Sutton gjithashtu festoi suksesin e butikut të saj dhe e çoi grupin në një udhëtim në Barcelonë. Mund të imagjinohet vetëm se çfarë kanë përgatitur Sutton dhe ekuipazhi i ri për ne më pas, por sido që të jetë, duket se është një kohë e mirë!

Us Weekly raportoi se Sutton derdhi çajin në shtesat më të reja të kastit dhe gjërat po shkojnë mirë. Ajo tha: “Ky kast është kaq freskues. Është një grup i madh femrash. Ne do të shohim se çfarë do të ndodhë me të ardhmen tonë, por unë mendoj se ne të gjithë jemi vërtet të zgjuar.”

Ky grup i zgjuar përfshin Garcelle Beauvais, Erika Jayne, Dorit Kemsley, Kyle dhe të rejat Jennifer Tilly dhe Bozoma Saint John. Jam i sigurt që thirrja përfshin edhe Kathy Hilton.

Edhe pse Sutton ndjeu vetëm dridhje të mira, gjërat nuk janë të gjitha perfekte. Sutton tha, “Ne të gjithë me të vërtetë presim me padurim të ardhmen dhe shpresojmë se njerëzit do të jenë të sinqertë, transparentë dhe [work] së bashku në miqësi, që nuk do të thotë se nuk do të kemi grindje.” Le të shpresojmë që luftimet të mos përfshijnë Magic Majk këtë herë.

Sutton shtoi, “Sepse këtë bëjnë gratë. Vendos tetë [or] shtatë gra së bashku, ne gjithmonë do të luftojmë, por parashikimi im është qielli me diell me një stuhi të vogël dhe errësirë ​​qershori me një ylber në fund për Muajin e Krenarisë.” Pyetja është, a do të jenë në gjendje të përballen të rejat Jennifer dhe Bozoma?

Lidhur me të dashurin e saj Jennifer, Sutton tha: “Unë mendoj se ajo do të jetë një shtesë e shkëlqyer për kastin tonë. Unë thjesht dua të sigurohem që Jennifer është mirë dhe kujdeset për të, por Jennifer është një vajzë e madhe. Nëse ajo mund të përballet me Chucky, ajo mund të përballet me një shtëpiake. Nuk jam i shqetësuar për Jenniferin.” Fshihni thikat e kuzhinës, zonja!

Sutton u takua me Bozomën para xhirimeve dhe tha se ajo ishte “e bukur dhe e zgjuar”. Ajo shtoi, “Unë mund t'ju them vetëm këtë: Boz është një forcë për t'u llogaritur dhe mendoj se ne të gjithë do të dashurohemi me të.” Shtesat e reja të kastit duken sikur ishte pikërisht ajo që urdhëroi mjeku!

The Real Housewives of Beverly Hills po transmetohet në Peacock.