Sutton Stracke ngacmon 'Dramën e trishtë' në sezonin 14 të RHOBH

Klea

Sutton Stracke ngacmon 'Dramën e trishtë' në sezonin 14 të RHOBH

Shumica e fansave të Amvisat e vërteta të Beverly Hills ndjeva sikur Sezoni 13 ishte një zhgënjim. U fol shumë për Sutton Stracke's ezofag. Dhe pak fjalë të çmuara për ndarjen e Kyle Richards nga bashkëshorti i vjetër, Mauricio Umansky.

Pra, në një përpjekje për të freskuar ekskluzivitetin, si Annemarie Wiley ashtu edhe Crystal Kung Minkoff iu kërkua të dorëzonin diamantet e tyre. U shtua një amvise e re dhe motra e Kyle, Kathy Hilton, po kthehet në rolin e mikeshës. Plus, e dashura e Sutton, aktorja Jennifer Tilly, iu bashkua zyrtarisht Kathy-t si shoqe.

Sutton do të donte një “shoqëri” në sezonin 14 të RHOBH, por ngacmon “dramë”

Sutton i tha së fundmi Too Fab se ndryshimet e kastit do të krijojnë një përvojë “freskuese” për shikuesit e RHOBH. Ajo gjithashtu reflektoi mbi problemet martesore të Kyle dhe Mauricio, si dhe ndarjen e Dorit Kemsley nga bashkëshorti PK Kemsley.

“Mendoj se tani jemi në mes të një drame të madhe marrëdhëniesh nga PK dhe Dorit dhe Kyle dhe Mauricio dhe është një lloj drame e trishtuar. Kështu që ne do të shohim se si do të funksionojë”, shpjegoi Sutton. “Mendoj se sa i përket miqësisë të gjithë ne jemi paksa në akull të hollë. Të gjithë ne. Kështu që unë shpresoj se ne mund të shohim shumë dëmshpërblim dhe se ne mund të shohim miqësi, miqësi.”

Dhe Sutton është i emocionuar që Jennifer i bashkohet kastit. “Jennifer Tilly ka qenë një mike e imja e madhe për një kohë të gjatë para se të shkoja në LA”, tha ajo. “Ajo është freskuese, ajo jep një këndvështrim shumë të ndritur, është qesharake.” Pronari i butikut shtoi: “Ajo është gjithçka që unë di si mik dhe mendoj se të gjithëve do të na pëlqejë ta shikojmë”. Unë mendoj se Sutton, Jennifer dhe Garcelle Beauvais mund të jenë skuadra për të cilën të gjithë kemi nevojë.

Sutton ka gjithashtu vlerësime të larta për amvisen më të re të Beverly Hills, Bozoma Saint John.

“Pra, Boz, është i mrekullueshëm, super i zgjuar dhe unë e kam takuar atë përpara se të fillonim gjithë këtë. Kështu që është mirë të kesh dikë që e njoh si amvise,” tha Sutton. “Ajo ka një dinamikë të ndryshme, ajo është një profesioniste e korporatës, kështu që unë mendoj se për të gjithë ne, do të jetë ndryshe dhe do të jetë interesante të shihet se si kjo luan në perspektivën e saj me të gjithë ne, por ajo është e mrekullueshme, ajo është e zgjuar, ajo është e kujdesshme, ajo është e dashur dhe gjithashtu është jashtëzakonisht e mrekullueshme.”

Le të shpresojmë që Sezoni 14 i RHOBH të sjellë pak humor, pak dramë dhe pak argëtim.

The Real Housewives of Beverly Hills po transmetohet në Peacock.