Sutton Stracke mendon se u zbulua historia e ndarjes së Kyle Richards ose Mauricio Umansky

Klea

Sutton Stracke mendon se u zbulua historia e ndarjes së Kyle Richards ose Mauricio Umansky

Amvisat e vërteta të Beverly Hills Finalja e sezonit 13 ishte mbrëmë, dhe të gjithë po flasin.

Pas disa muajsh të frikshëm plot me pretendime dhe pyetje rreth OG Kyle Richards‘ martesa me Mauricio Umansky, dyshja më në fund u hap para kamerave gjatë minutave të fundit të episodit. Kyle shpjegoi se ata ishin bashkë si familje kur lajmi për ndarjen e tyre shpërtheu për herë të parë internetin. Ajo tha se Mo ishte e shqetësuar se kush e zbuloi historinë, ndërsa ajo ishte më e fokusuar në ngushëllimin e fëmijëve të saj.

Por çfarë mendojnë kolegët e saj Real Housewives? Lexoni për ta kontrolluar atë.

Sutton Stracke tregon gjithçka në lidhje me lajmet e divorcit të Kyle dhe Mo

Gjatë emisionit RHOBH After Show, zonjat folën për episodin e fundit, atë që ndodhi dhe të vërtetat bombë të zbuluara në fund. Lidhur me mundësinë që dikush t’ia nxjerrë lajmin në shtyp, Sutton Stracke shpjegoi pse mendoi se mund të kishte qenë dikush nga “kampi” i Kyle.

“Unë mendoj se burimi është në kamp,” i tha ajo Garcelle Beauvais. “Unë mendoj se është ose Kyle ose Mauricio, se është ai që unë mendoj se është. Ose të dyja.”

Ajo vazhdoi, duke shpjeguar se është më e lehtë të “kontrollosh” narrativën nëse ata rrjedhin çajin e tyre. “Atëherë ju mund ta mohoni gjithçka që dëshironi,” tha ajo.

Lajmi për ndarjen e tyre goditi për herë të parë Bravosferën në korrik 2023. Të nesërmen, ata lëshuan një deklaratë të përbashkët duke mohuar thashethemet e divorcit; megjithatë, ata pranuan se kishin një vit të vështirë.

Sezoni 13 i RHOBH shfaqi shumë prej zonjave, kryesisht Sutton, duke pyetur aktorin e Halloween për martesën e saj, si pse ajo nuk kishte veshur bandën e saj të dasmës dhe thashethemet në lidhje me bashkimin e tyre. Ribashkimi është planifikuar të transmetohet më pas dhe ka të ngjarë të trajtojë gjithçka dhe më shumë.

The Real Housewives of Beverly Hills Sezoni 13 Ribashkimi Pjesa 1 do të transmetohet më 28 shkurt në 20:00/ET në Bravo.