Sutton Stracke i përgjigjet ndarjes së Dorit dhe PK Kemsley

Klea

Sutton Stracke i përgjigjet ndarjes së Dorit dhe PK Kemsley

Dorit Kemsley ka qenë në Real Housewives të Beverly Hills për mjaft kohë. Për të qenë i sinqertë, nuk mendoja se ajo do të kthehej për një sezon tjetër. Por duket se ajo mori memorandumin se do të ishte më mirë të fillonte të ishte reale në kohën kur kamera filloi të rrotullohej për sezonin 14.

Ylli i realitetit së fundmi u tha ndjekësve të saj në një postim në Instagram se ajo dhe bashkëshorti i saj, Paul “PK” Kemsley, po merrnin kohë të ndarë për të rivlerësuar martesën e tyre. “Për të ruajtur miqësinë tonë të thellë dhe për të ruajtur një mjedis harmonik për fëmijët tanë, ne kemi marrë vendimin e ndërsjellë dhe të vështirë për të ndarë pak kohë dhe për të rivlerësuar marrëdhënien tonë, ndërkohë që u japim përparësi fëmijëve tanë. Ne e vlerësojmë dashurinë dhe mbështetjen tuaj ndërsa vazhdojmë të bëjmë punën e nevojshme gjatë gjithë këtij rrugëtimi. Me dashuri Dorit dhe PK”, ka shkruar ajo.

Edhe pse lajmi tronditi shumë fansa të Bravo, një shtëpiake e pa atë që po vinte dhe kaq Sutton Stracke.

Sutton ka qenë shumë “i zënë” për të kontaktuar me Doritin pas njoftimit të ndarjes

Në një intervistë për TooFab, Sutton tha se ishte e tronditur nga ndarja e Dorit dhe PK-së, por nuk priste që lajmi të dilte.

“Unë nuk mendoj se shoku është fjala e duhur, u befasova që u bë publike,” tha ajo. “Unë thjesht dua që familja e tyre të mbahet private, është një çështje private, mendoj se kjo është gjëja më e rëndësishme. Është vërtet e vështirë që gjëra të tilla të ndodhin veçanërisht me fëmijët e përfshirë.”

Epo. Kjo thjesht nuk mund të ndodhë kur ju jeni një mbajtës diamanti në përsëritjen më të shikuar të ekskluzivitetit.

Më vonë, Sutton tha se nuk ishte lidhur ende me Doritin për shkak të orarit të saj të ngjeshur. “Nuk kam arritur ende me Doritin; më duhet. Sapo e mora lajmin”, tha ajo. “Kam qenë pak i zënë sot. Por zemra ime është për ta; ata kanë të vegjël.”

Sezoni 14 i RHOBH filloi xhirimet së fundmi. Përveç Dorit dhe Sutton, Kyle Richards do të kthehet së bashku me Erika Jayne, Garcelle Beauvais dhe disa të rinj.

Transmetoni sezonet e mëparshme të RHOBH në Peacock.