Sutton Stracke i përgjigjet jetës seksuale të dyshimtë të Erika Jayne Dig on RHOBH

Klea

Sutton Stracke i përgjigjet jetës seksuale të dyshimtë të Erika Jayne Dig on RHOBH

Gjatë episodit më të fundit të Amvise të vërteta të Beverly Hills, Sutton Stracke pati një shkrirje në performancën VIP Magic Mike Live. Erika Jayne u tha zonjave se nëse donin të dilnin në skenë, duhej të vishnin pantallona. Sutton veshi me entuziazëm pantallonat e saj dhe i kishte gati faturat e dollarit. Megjithatë, ajo nuk u zgjodh për të dalë në skenë.

Ajo po argëtohej derisa pa vallëzimin e pistë që po ndodhte mes aktorit, Erika, dhe vajzës së ditëlindjes Crystal Kung Minkoff. Ajo u largua, duke i thënë fillimisht Garcelle Beauvais se kishte veshur pantallona pa asnjë arsye. Më pas, ajo i tha Garcelle dhe Kyle Richards se nuk ndihej rehat me miqtë e saj që kishin “fytyra burrash në gjirin e tyre”.

Ndërkohë, Sutton tha se do të bënte seks “dy herë në ditë” nëse do të ishte në një lidhje. Erika e përplasi Sutton në rrëfimin e saj. Ajo tha se Sutton duhet të jetë “laiku më i keq ndonjëherë”. Tani Sutton po mbron aftësitë e saj në boudoir.

Erika nuk di asgjë për Sutton

(Foto nga: Emily Shur/Bravo)

“Nuk e vlerësova kur Erika tha se nuk isha një laik i mirë, sepse ajo nuk e di se çfarë jam në gjendje të bëj pas dyerve të mbyllura. Ju nuk dini kurrë për dikë”, tha Sutton për US Weekly.

Sipas Sutton, diçka që ndodhi në “jetën e saj personale” shkaktoi shkrirjen. “Do ta zbuloni si shikues më vonë. Nuk e justifikon sjelljen time, por do të shpjegojë sjelljen time”, tha ajo. “E urreja ta shikoja dhe pata një moment kur më erdhi keq për atë person. Ndryshoj shumë këtë sezon dhe ndryshoj pasi kam kaluar diçka dhe kam lënë të shkojë diçka të madhe në jetën time.”

Sutton vazhdoi: “Më humba mendjen, por nuk më pëlqeu ajo që pashë në skenë. Nuk do ta lë atë pjesë të shkojë. Nuk më pëlqeu. Por unë gjithashtu, po, a bëra një marrëveshje më të madhe se sa duhej? Po”, deklaroi ajo. “Kishte shumë gjëra që po ndodhnin dhe unë reagova tepër. Ndonjëherë, ju duhet një moment vetëm për t’u qetësuar dhe për të bashkuar trurin tuaj.” Reagimi i Sutton ishte kaq i jashtëzakonshëm dhe i papërshtatshëm për situatën e qytetit të mëkatit.

Pronarja e butikut pohoi se ajo “nuk lejohej” të ndante me yjet e saj të RHOBH atë që po kalonte. “Ishte vërtet i madh. Ajo që kaloj më vonë është me të vërtetë e madhe në jetën time dhe nuk më lejuan t’i tregoja askujt në atë moment dhe nuk më lejuan t’i tregoja askujt për disa javë me të vërtetë. Sutton shtoi, “Pra, isha disi e zhgënjyer dhe sapo e kuptova atë mëngjes.”

Por Sutton kishte ende gjëra pozitive për të thënë për Magic Mike Live. “Në retrospektivë, kujt i intereson? Është një shfaqje e mrekullueshme”, tha Sutton. “Vallëzimi është vërtet i mrekullueshëm.”

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.