Sutton Stracke i hutuar nga Kyle Richards që ka nevojë për 'Hapësirë'

Klea

Sutton Stracke i hutuar nga Kyle Richards që ka nevojë për ‘Hapësirë’

Kyle Richards është ulur në mes të gjithë dramës Real Housewives të Beverly Hills. Ndarja e saj nga bashkëshorti i saj prej shumë vitesh, Mauricio Umansky, është pika kryesore e sezonit. Dhe në BravoConKyle konfirmoi se dyshja po divorcohen.

Dhe ndërsa Kyle i ka përballuar këto vështirësi martesore, disa nga yjet e saj të RHOBH mendojnë se Sutton Stracke nuk ka qenë mbështetës. Erika Jayne, e cila nuk ka qenë kurrë dashamirës me Sutton, e thirri atë për mënyrën se si e trajtoi Kyle. “Ka momente të Sutton që janë të shkëlqyera dhe më pas përfundon në zhgënjim, sinqerisht,” tha Erika. Jam i sigurt që kjo ka asgjë ka të bëjë me Sutton që ka hije rezidencën e Erika-s në Las Vegas.

Tani Kyle e bëri të qartë se i duhet pak pushim nga Sutton. Dhe Sutton u trondit nga lajmi. US Weekly ka detajet.

Çfarë i bëri Sutton Kyle gjatë sezonit 14 të RHOBH?

(Foto nga Nicole Weingart/Bravo nëpërmjet Getty Images)

“Më duhej hapësirë ​​nga Sutton. Epo, ajo ishte shumë. Ne ishim duke filluar kur e thashë këtë, “tha Kyle. “Thjesht kishte pasur shumë situata me të në krahë [where] Unë isha si, ‘Ua, thirre përsëri. Do të më duhet të largohem për një minutë, sepse nuk pashë që të arrijmë gjëkundi.’

Ajo shtoi, “Dhe unë kisha mjaft në pjatën time në atë kohë.”

Kur Sutton mësoi për dëshirën e Kyle për t’u larguar nga miqësia e tyre, ajo mbeti e habitur. “NE RREGULL. Hapësirë ​​larg”, tha Sutton. “Domethënë, as që e dija që ajo e tha këtë. Ajo ndoshta ka nevojë për hapësirë ​​nga shumë njerëz. Nuk e di se çfarë bëra.”

Partnerja e Sutton në krim, Garcelle Beauvais, beson se Kyle tashmë është distancuar. “Unë mendoj se ajo ka marrë pak hapësirë ​​nga ju dhe anasjelltas,” tha Garcelle. “Jo qëllimisht.”

I gjori Sutton. “Cfare bera?” ajo pyeti.

Erika dhe Dorit Kemsley i kuptuan ndjenjat e Kyle. “Jam dakord me Kyle. E kuptoj nga vjen ajo dhe jam dakord. Më duhej një pushim për një çift [of] vite,” tha Erika. Duh! Kjo është përgjigja e zakonshme e Erikës.

“Kjo ndodh ndonjëherë në këtë grup. E dini, Sutton dhe unë [are] NE RREGULL. Ne kurrë nuk kemi pasur një problem të madh e të madh,” shpjegoi Dorit. “Por, unë gjithmonë them se është, si vdekje nga një mijë prerje letrash. Sutton ka një mënyrë për t’i fërkuar njerëzit në mënyrë të gabuar ndonjëherë.” Oh!

Duket sikur sezoni 13 do të shërbejë me shumë dramë.

Sezoni 13 i The Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.