Sutton Stracke

Klea

Sutton Stracke i emocionuar për të ardhmen e “RHOBH” me aktorët “Refreshing” të sezonit 14

Sutton Stracke i emocionuar për të ardhmen e “RHOBH” me aktorët “Refreshing” të sezonit 14

Sezoni i ardhshëm i Amvisat e vërteta të Beverly Hills po përgatitet për një fillim të ri, me një ndryshim të dukshëm në kast që premton t'i shkundë gjërat. Sutton Stracke, një nga amvisat, ndau emocionet e saj për dinamikën e re brenda grupit.

Sutton Stracke

Duke folur ekskluzivisht për Us Weekly në Gurus Magazine's #30Zëra30Ditë festën e nisjes të shtunën, më 1 qershor, Sutton52-vjeçarja shprehu entuziazmin e saj për formacionin e rinovuar, duke thënë: “Ky kast është kaq freskues. Është një grup i madh femrash.”

Ndërkohë që qëndroni ngushtë në lidhje me detajet specifike, Sutton la të kuptohet për potencialin për zhvillime intriguese në sezonin e ardhshëm. “Ne do të shohim se çfarë do të ndodhë me atë që sjell e ardhmja jonë, por unë mendoj se ne të gjithë jemi vërtet të zgjuar,” tha ajo, duke i lënë fansat të etur për të zbuluar se çfarë surprizash na presin.

Sutton Stracke

Bravo's Njoftimi në maj vendosi skenën për një sezon të 14-të të pritur me padurim të The Real Housewives of Beverly Hills, duke konfirmuar rikthimin e fytyrave të njohura së bashku me disa të ardhur emocionues. Sutton Stracke, Kyle Richards, Dorit Kemsley, Erika Jayne, dhe Garcelle Beauvais të gjitha janë planifikuar të zbukurojnë ekranet tona edhe një herë. Për herë të parë i bashkohen formacionit të veshur me diamant Jennifer Tilly dhe Bozoma Shën Gjon, duke shtuar perspektiva të freskëta në përzierje. Për më tepër, fansat mund të presin të shohin Kathy Hilton, Kyle's motra, duke u shfaqur si “shoqe” e kastit.

Duke reflektuar për sezonin e ardhshëm, Sutton ndau shpresat e saj për një udhëtim harmonik por plot ngjarje përpara. Duke folur në ngjarjen e së shtunës të mbajtur në Hotelin Godfrey Hollywood, ajo tha: “Ne të gjithë po presim me të vërtetë të ardhmen dhe shpresojmë se njerëzit do të jenë të sinqertë, transparentë dhe (të punojnë) së bashku në miqësi, gjë që nuk do të thotë se ne nuk do të ketë zënka.”

Sutton Stracke

Sutton pranoi përplasjet e pashmangshme që vijnë me territorin, por mbeti optimist për atmosferën e përgjithshme, duke parashikuar “qiej me diell me pak stuhi dhe errësirë ​​qershori me një ylber në fund për Muajin e Krenarisë”.

Sutton Stracke

Jennifer Tilly, 65, sjell miqësinë e saj të gjatë me Sutton në dele, një lidhje që u pa më parë gjatë një drekë në një episod të sezonit 13 të RHOBH. Pavarësisht lidhjes së tyre, Sutton sqaroi se ajo nuk ka luajtur ndonjë rol në e Xheniferit casting, duke i lënë shikuesit të intriguar për dinamikën që i pret në sezonin e ardhshëm.

“Nuk e mora të vinte, (por) më pëlqen që ajo erdhi në bord.” Sutton shpërtheu, duke iu referuar Jennifer Tilly. “Unë mendoj se ajo do të jetë një shtesë e shkëlqyer për kastin tonë. Unë thjesht dua të sigurohem Jennifer është në rregull dhe kujdeset për të, por Jennifer është një vajzë e madhe. Nëse ajo mund të përballet me Chucky, ajo mund të përballet me një shtëpiake. Unë nuk jam i shqetësuar për Jennifer.”

Jennifer Tilly

Jennifer, e njohur për rolet e saj në ekskluzivitetin horror Child's Play, sjell një dhunti unike në ansamblin Housewives. Por ajo nuk është e vetmja fytyrë e freskët me të cilën Sutton ka një lidhje personale. Duke ndarë mendimet e saj për Bozoma 'Boz' Saint John, Sutton zbuloi:

“Une takova Boz para (xhirimi) dhe është shumë bukur të njohësh dikë përpara se të fillojë sezoni. Ajo është e bukur (dhe) ajo është e zgjuar. Ajo jetonte në Nju Jork dhe kështu kam një lidhje me të në atë mënyrë. Ajo ka një vajzë në shkollë të mesme. Unë lidhem gjithashtu me të gjithë atë stil jetese që jetoj në LA me një fëmijë dhe duke qenë një nënë që punon. Unë mund t'ju them vetëm këtë: Boz është një forcë për t'u llogaritur dhe mendoj se të gjithë do të dashurohemi me të.”

Bozoma Shën Gjon

Me kamerat që po rrotullohen për sezonin 14, fansat presin me padurim dramën, magjepsjen dhe intrigën që Amvise të vërteta të Beverly Hills kurrë nuk dështon për të ofruar. Ndërsa një datë specifike e premierës ende nuk është shpallur, pritjet vazhdojnë të rriten ndërsa xhirimet përparojnë.