Sutton Stracke

Klea

Sutton Stracke hedh hije në Kathy Hilton pas ribashkimit të ‘RHOBH’, Hilton kthehet në mes të grindjeve

Sutton Stracke hedh hije në Kathy Hilton pas ribashkimit të ‘RHOBH’, Hilton kthehet në mes të grindjeve

Statusi i Sutton Stracke’s marrëdhënie me Kathy Hilton duket e turbullt pas Amvise të vërteta të Beverly Hills Drama e ribashkimit e përcjellë në kohë reale.

Sutton Stracke

Sutton shkoi te X për t’iu përgjigjur më pas Keti la të kuptohej se dalja e saj e hershme nga ribashkimi ishte një dredhi për t’iu shmangur përgjegjësisë.

Sutton, i cili u largua herët nga ribashkimi pasi përjetoi një frikë shëndetësore, postoi një foto me aktoren, Jennifer Tilly, duke mbishkrimin e fotos: “Kur shoku yt i vërtetë e di që nuk je aq aktore! Dhe u sëmur vërtet… 😽💗💗💗.”

Sutton Stracke

Tifozët e vunë re Sutton’s mesazh dhe shumë supozuan se ai tregonte ndjenja të vështira midis yllit të realitetit dhe alumit RHOBH, Kathy Hilton.

Llogaria në Instagram, @marteaniswitheddy, ekrani rrëmbeu një shkëmbim në internet midis socialistit dhe një fansi, i cili donte të dinte se ku Keti qëndronte me pronarin e butikut.

Sutton Stracke

Komenti i fansit ishte — “@KathyHilton pse po thonë ky popull se ju urreni Sutton! Mendova se të gjithë jeni mirë!”

Keti u përgjigj: “Qsharake! Pse nuk pyet se Sutton do të shkonin në një udhëtim së bashku për 3 javë?

Kathy’s Përgjigja shkaktoi konfuzion se çfarë saktësisht po përpiqej të komunikonte, por ajo më parë kishte mohuar se kishte ndonjë problem mes të dyve një ditë pas transmetimit të episodit të ribashkimit përfundimtar.

Kathy Hilton

Rrjeti postoi një intervistë të lidhur me Sutton pas episodit, gjatë të cilit ajo diskutoi frikën e saj shëndetësore. Keti u shfaq në seksionin e komenteve për të mbyllur thashethemet që pretendonin se komentet e saj të ribashkimit kishin krijuar një konflikt me shokun e saj.

Një përdorues e deklaroi këtë Sutton kishte frikë Keti dhe e quajti mënyrën se si u shpalosën gjërat “të përshtatshme”.

Keti vuri në dukje se ajo ishte e përgatitur të “shkonte pas” Sutton përpara se shoqja e saj të largohej për të marrë kujdesin mjekësor.

Sutton Stracke

Fansja shkroi: “Unë e thërras BS. Sutton ishte i tmerruar nga Keti. Mund ta shihje në fytyrën e saj. Unë besoj se ajo kishte një sulm paniku, por ishte arsyeja për të cilën ajo ishte e tmerruar Keti duke ardhur pas saj. Keti e thirri jashtë. Unë mendoj se ajo punoi vetë. e kuptoj Garcelle duke shkuar me të si mik por Sutton kishte miq të tjerë/njerëz mbështetës me të. Duhet të kishin pasur Garcelle Kthehu mbrapa. Ishte sigurisht e përshtatshme që fjalët mes tyre Keti dhe Sutton nuk ka ndodhur kurrë. Kamerat duhet të rikthehen!”

Kathy Hilton

Keti goditi përsëri – “Sutton tha tashmë atë që ajo tha për mua Kyle. Ishte e lezetshme ajo ishte e sinqertë.”

Keti sqaroi në një koment të veçantë se asnjë anëtar i kastit nuk u befasua nga pamja e saj e ribashkimit.

Kathy Hilton

Ajo shkroi: “Të gjitha zonjat e dinin që unë po vija, kështu që dikush që veproi u trondit??? Epo, mendoj se do ta quaja TV.”

Amvisat e vërteta të Beverly Hills aktualisht është në pauzë.