Sutton Stracke Shades Humbjen e Peshës së Erika Jayne

Klea

Sutton Stracke frikëson Jeff Lewis me sy të pashpjegueshëm të fryrë

Ylli i Real Housewives of Beverly Hills Sutton Stracke mbërriti për një intervistë me Sirius XM’s Jeff Lewis me një sy të kuq, të fryrë. Jeff ishte e kuptueshme e shqetësuar për këtë. Ashtu si unë. Ewww. Nuk është në rregull, Sutton.

Edhe pse ajo u përpoq të fshihte rruzullin e prekur pas një palë syze dielli elegant me ngjyrë portokalli, Sutton nuk po mashtronte askënd. Ajo gjithashtu ka rrëfyer se diçka “po dilte nga [her] zverku i syrit.” Uh. Ky është sy pinkey, Sutton. Është shumë ngjitëse. Si dhe të qenit vërtet bruto. Juck.

“Unë mendoj se keni nevojë për antibiotikë,” i tha Jeff asaj. “Ky është një infeksion… Je i sëmurë. Je i sëmurë si qen.”

Sigurisht një infeksion

Sutton ofroi shpjegimin (të dobët), “Më dukej sikur diçka më fluturoi në sy.” Po, si një infeksion bakterial. Në një moment, pronarja e butikut Sutton Concept hoqi syzet e saj të diellit, duke zbuluar plotësisht syrin e saj të majtë të irrituar dhe të fryrë. Jeff vetëm e shikoi me një shprehje të neveritshme dhe të tmerruar.

Prezantuesi, i cili thuhet se është një germafobe, e pyeti yllin e RHOBH, “Pra, a do të shkosh në kujdesin urgjent apo diçka pas kësaj?”

Kur ajo tregoi se nuk kishte në plan të kërkonte kujdes mjekësor dhe se në fakt po “ndihej më mirë”, Jeff thjesht e shikoi me mosbesim. Dhe gjykimi. Shumë gjykime të merituara.

“Pra, çfarë tha doktori?” e pyeti bashkë-prezantuesin Doug Budin, të cilit ajo u përgjigj në mënyrë të çuditshme: “Vetëm, e dini, shkoni për udhëtim.”

Pasi të gjithë ranë dakord se ishte një “infeksion”, socialisti tha me shaka, “Unë do të shkoj në spital pas kësaj.”

Tifozët ishin po aq të shqetësuar

Fansave nuk iu duk zbavitëse as pamja e Sutton-it me syrin e saj të fryrë. Shumica dukej se ishin dakord se ajo “duhej të kishte qëndruar në shtëpi”.

Një tjetër fanse komentoi: “Ajo ka konjuktivit. Të gjithë lajnë duart! Pastroni gjithçka që ajo preku, më fal Sutton.” Pa shaka. Dikur punoja me dikë që kishte një rast të keq me syrin rozë. Ajo ishte në shtëpi për një javë me antibiotikë. Ndërkohë, në zyrë, askush nuk i prekte tavolinën apo kompjuterin e saj. E keqe.

“Jam shumë i befasuar sepse Jeff është një germafob i madh,” postoi një tjetër.

Për dikë që është zakonisht kaq elegant, jam i befasuar që ajo madje do të largohej nga shtëpia ashtu. Nuk do ta bëja dhe nuk jam as i famshëm. Ndoshta ajo mendoi se ishte “thjesht një podcast” dhe nuk priste që të filmohej. Sutton duhet ta dijë se, duke qenë se është shtëpiake, media e ka “syrin” e saj në çdo kohë. Na vjen keq, por sytë më kruhen vetëm duke lexuar këtë.