Sutton Stracke ende kërkon romancë

Klea

Sutton Stracke ende kërkon romancë

Sutton Stracke u hap për jetën e saj në takime gjatë sezonit 13 të Real Housewives të Beverly Hills. Ajo filmoi disa takime, njëra prej të cilave ishte shumë e rëndë në historitë e nënës dhe filloi të punonte me një mblesëri.

Pronarja e butikut zbuloi se ajo nuk ishte kërkuar për një takim të dytë për shumë vite. Ndoshta veshja e një triko maceje ka të bëjë me të, por Sutton ka të ngjarë të mos ketë gjetur dikë që mund të vlerësojë personalitetin e saj të çuditshëm.

Por ky brez u ndërpre me një djalë të parezistueshëm të quajtur Steve, me të cilin ylli i RHOBH u takua shkurtimisht gjatë xhirimeve. Sidoqoftë, Sutton kohët e fundit dha një përditësim për jetën e saj në lidhje dhe situata është befasuese.

Sutton hoqi dorë nga mblesi

Sutton i tha Page Six se ajo i dha fund çështjeve me Steve, por se ajo ka një interes të ri dashurie në horizont.

“Po i tregoja kur po dilnin episodet dhe ai ishte shumë i ëmbël. Ai ishte një djalë i mirë, por nuk funksionoi mes nesh,” shpjegoi ajo të mërkurën mbrëma gjatë një eventi për dyqanin e saj, Sutton Concept Boutique.

“The Southern Belle” ka të bëjë me një shok “të gjatë, të errët dhe të pashëm”, i cili aktualisht do të mbetet pa emër. “Unë kam disa paditës tani, po, një në veçanti,” zbuloi Bravolebrity.

Dhe këtë herë ajo është në lojën e takimeve pa ndihmën e mblesit të saj.

“Unë me të vërtetë dua të takoj djemtë në një mënyrë normale,” shtoi ajo. “Dhe po, ndoshta ka një për të cilin jam disi i interesuar tani që mund të jetë një ndeshje e mundshme. Unë do t’ju mbaj të informuar.”

Kur u pyet për të përshkruar burrin e saj të përsosur, Sutton zbuloi një interes për sharmin klasik me një prekje të stilit modern.

“Ai është shkolla e vjetër takohet me shkollën e re. Unë po imagjinoj se ai është i vjetër”, tha ajo për publikimin e lajmeve. “Ai hap derën, më nxjerr karrigen, është shumë i sjellshëm, por edhe i lezetshëm.”

Shpresojmë, entuziazmi i Sutton do të përkthehet në një lidhje të qëndrueshme me një partner solid.

Ndiqeni Sezonin 13 të The Real Housewives of Beverly Hills duke transmetuar në Peacock.