Sutton Stracke emërton "Flamurin e Kuq të Madh" të Mauricio Umansky

Klea

Sutton Stracke emërton “Flamurin e Kuq të Madh” të Mauricio Umansky

Sutton Stracke po reagon vazhdimisht ndaj Mauricio Umansky dhe martesës së Kyle Richards, siç ishte gjatë xhirimeve të Real Housewives të Beverly Hills, sezoni 13. Kishte veprime dhe vendime që po merreshin që i lanë të hutuar shokët e kastit të Kyle. Dhe ndërsa disa, si Erika Jayne, zgjodhën të mos komentojnë apo pyesin për të, Sutton vë në dyshim yllin e Halloween Kills.

Gjatë episodit të fundit të RHOBH, Kyle organizoi një ngjarje për të nderuar një mikeshë të fëmijërisë që i kishte marrë jetën tragjikisht. Mauricio mungonte dukshëm. Morgan Wade, megjithatë, nuk ishte.

Dhe gjatë një interviste pas shfaqjes, Sutton zbuloi mendimin e saj për paraqitjen solo të Kyle.

Sutton priste që një bashkëshort “do të planifikonte të ishte” në ngjarjen e Kyle

Në një klip nga episodi i RHOBH, Kyle është në shtëpinë e Sutton dhe vendasja e Gjeorgjisë po pyet shoqen e saj pse Mo nuk ishte e pranishme në ngjarje.

“Ai është në Mexico City. Ai ishte në Aspen, pastaj në Mexico City,” u përgjigj Kyle.

“Duke bërë gjërat e tij”, dëgjohet të thotë Sutton para se të përfundonte klipi.

E ulur krah për krah me Garcelle Beauvais, Sutton shpjegoi: “Kjo është shoqja e saj e fëmijërisë. Dhe gjithashtu familja është atje. Dhe kështu kjo duhet të jetë e vështirë për Kyle. Dhe ju dëshironi që burri juaj të jetë me ju.”

“Ky është një flamur i madh i kuq për mua,” shtoi ajo. “Ju e keni planifikuar këtë. Ju e dini se sa data ka më parë. Kështu që burri juaj mund të planifikojë të jetë atje.”

“Mendoj se Morgan ishte mbështetja e madhe. Kur Morgan po këndonte, Kyle ishte pranë meje dhe unë mund t’i ndjeja emocionet e saj, “tha Garcelle.

Morgan, sigurisht, ka qenë një mik shumë me ndikim në jetën e Kyle së fundmi. Të dy u afruan aq shumë sa u spekulua se ata mund të takoheshin. Ylli i RHOBH ka mohuar çdo përfshirje romantike.

“Është interesante që dikush kaq i ri në jetën tuaj mund të ketë një ndikim kaq të madh,” sugjeroi Sutton. “Dhe bëhu një shkëmb i tillë. Por ju e dini, ka gjithmonë një stinë, një arsye ose një jetë. Pra, ndoshta ky është sezoni i Morganit.”

Mungesa e Mo u bë një bisedë sinonim i përfshirjes së Morgan. Pra, edhe pse Kyle dhe Mo nuk e kishin njoftuar ndarjen e tyre në kohë reale, duket e drejtë të thuhet se diçka nuk ishte në rregull. Edhe atëherë.

Shikoni The Real Housewives of Beverly Hills të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.