Sutton Stracke dhe Kyle Richards 'Really Get Into It' në sezonin 13 të RHOBH

Klea

Sutton Stracke dhe Kyle Richards ‘Really Get Into It’ në sezonin 13 të RHOBH

Sutton Stracke dhe Kyle Richards mund të dalë nga Amvise të vërteta të Beverly Hills Sezoni 13 pak i mavijosur. Sipas yllit të tyre Erika Jayne, dyshja “me të vërtetë i hyjnë asaj” në episodet e ardhshme. Pasi tha se Sutton e trazon më së shumti tenxheren gjatë një paraqitjeje në Watch What Happens Live, Erika u pyet për detaje. Ndërsa ajo nuk tha shumë, ajo konfirmoi se shumica e dramës Sutton ishte me Kyle.

Për çfarë mund të luftojnë?

Duke folur për TODAY, Erika tha: “Ajo (Sutton) dhe Kyle me të vërtetë hyjnë në të, dhe ajo disi hyn në të me të gjithë. Por Kyle me të vërtetë.” Mbetet për t’u parë saktësisht se për çfarë po debatonin të dy, por nuk duhet të jetë edhe aq serioze. Sutton kohët e fundit komentoi miqësinë e saj me Kyle, dhe të dy duket se janë kthyer në një vend të mirë.

Sutton postoi një foto të saj dhe Kyle në Instagram në fund të korrikut. Ajo tha se buzëqeshjet e tyre ishin “të vërteta” dhe po ashtu ishte “miqësia e ngushtë dhe e hollë”. Kyle komentoi postimin, me një të thjeshtë por efektive, “të dua”. Është e qartë se dyshja duan që shikuesit të dinë, çfarëdo që ata shohin në sezonin e ardhshëm, ata do të dalin nga fundi i tij më të fortë se kurrë.

Ndërkohë, Kyle ka qenë i zënë me promovimin e sezonit duke ndezur flakët e thashethemeve që sugjerojnë se ajo ka një lidhje romantike me Morgan Wade. Madje ajo po luan në një videoklip si dashuria e këngëtarit country. E gjithë situata duket sikur është përdorur për të nxitur një tregim historie.

Përdorimi i komunitetit LGBTQ+ për titujt nuk është diçka e re, por me të vërtetë duhet të jetë një gjë e së kaluarës. Tani për tani, le t’i japim Kyle përfitimin e dyshimit dhe shpresojmë që Morgan ta dijë më mirë.

Sezoni 13 i Real Housewives of Beverly Hills pritet të shfaqet premierë në nëntor 2023 në Bravo.