Sutton Stracke dhe Denise Richards duke punuar së bashku

Klea

Sutton Stracke dhe Denise Richards duke punuar së bashku

Denise Richards’ kohë në Amvise të vërteta të Beverly Hills ishte e shkurtër dhe e ëmbël. Dhe me ëmbël, dua të them të tmerrshme. Ylli i filmit u përball me trazira nga i gjithë kasti, përfshirë ish-shoqen (dhe tani vetë ish-zonja e shtëpisë), Lisa Rinna.

Por falë trailerit të sezonit 13 të RHOBH, ne e dimë se Denise është kthyer (në një farë kapaciteti) për të sjellë dramën. Pjesa tjetër e zonjave mund të mos jetë këtu për të, por duket se të paktën një anëtar i kastit klikoi me Denise. Sutton Stracke Së fundmi ka postuar një foto të të dyve në Instagram, duke ngacmuar një lloj bashkëpunimi.

Një miqësi e qëndrueshme?

Sutton shkroi në mbishkrimin e saj (të redaktuar), “Gjëra të mira do të vijnë së shpejti me këtë Bond Girl dhe @suttonbrands #sustainabilityin fashion #nbs1971”.

Nëse jeni si unë, mund të mos jeni në rritje kur bëhet fjalë për lançimin më të fundit për amvise të çfarëdo biznesi. Pra, një kërkim i shpejtë në kompaninë e Sutton zbuloi se sipërmarrja e saj është një linjë e qëndrueshme veshjesh. Linja përmban përshtatje gjithëpërfshirëse, me porosi. Ajo nga Sheree po dridhet!

Komentet e fansave

Pavarësisht nga vizioni i Sutton, kontributi i Denise në markë është i panjohur. Dhe komentet ishin të ndara për bashkimin e dy forcave. Një përdorues shkroi, “Unë nuk mund ta duroj standardin e dyfishtë të Denisit, por të dua Sutton.”

Një tjetër shtoi, “Po, jam shumë i emocionuar që e shoh atë të shfaqet përsëri në sezonin e ri të ardhshëm 13.” Epo, edhe unë. E di që Denisi po polarizohej, por kjo ishte ajo që ishte e këndshme për të.

Pa të gjithë bashkëshortin e paqartë të teorisë së konspiracionit, Denise ishte në të vërtetë interesante më vete. Nuk mund të më thuash që të dëgjoja Rinna-n duke u rrëmbyer për karrierat e modelingut të vajzave të saj ishte më bindëse sesa Denise të ndante detajet e jetës së saj me Charlie Tiger Blood Sheen.

Pavarësisht, Denise është rikthyer në njëfarë cilësie dhe fansat do të duhet të merren me të. Sutton sigurisht që është.

The Real Housewives of Beverly Hills rikthehet të mërkurën, 25 tetor në 8/7c në Bravo.