Sutton Stracke dëshiron që Erika Jayne 'të ketë sukses' pavarësisht Shade

Klea

Sutton Stracke dëshiron që Erika Jayne ‘të ketë sukses’ pavarësisht Shade

Nëse keni menduar përballjen mes Erika Jayne dhe Sutton Stracke kishte mbaruar, mendoni përsëri. Të dy yjet e Real Housewives of Beverly Hills janë rikthyer për një sezon tjetër, dhe po, dorezat janë hequr. Pavarësisht se sezoni 13 sapo ka filluar, vajzat po e shohin sjelljen e fundit të Sutton në një shfaqje Magic Mike në Las Vegas.

Në mënyrë tipike Sutton, ajo e bëri natën rreth saj kur nuk u zgjodh të dilte në skenë me Crystal Kung Minkoff (pavarësisht se kishte veshur pantallona). Pasi ajo u largua, pjesa tjetër e zonjave e ndoqën pas për t’u siguruar që ajo ishte mirë. Nga ana tjetër, EJ zgjodhi të qëndronte pas për të mbështetur miqtë e saj.

Para se të fillonte sezoni, Erika ngacmoi momentin intensiv mes saj dhe një bashkëylltari, duke shtuar se ata i “shkatërruan” natën. Ajo shkoi më tej duke thënë se do të ishte mirë nëse do të humbisnin shfaqjen e saj të rezidencës në Las Vegas. “Sepse e dini se kush ishte këtu mbrëmë? Tifozët. Dhe kjo është në të vërtetë për çfarë është kjo.”

Sutton u përgjigj në mënyrë indirekte duke hedhur pak hije pasi dëgjoi që Stubhub po shiste biletat e EJ për vetëm një dollar. “A do të dëshironin të gjithë të shkonin në koncertin e Erika Jayne?” vërejti Sutton. “Sepse mendoj se mund ta lëkundem.”

Sutton me sa duket tërhoqi mospërfilljen e saj të errët Erika Jayne

Në një episod të ri të Watch What Happens Live, Sutton iu përgjigj një pyetjeje të fansave duke pyetur nëse ishte e vështirë të shihje Erika në BravoCon pas komenteve të saj të fshehta për çmimet e biletave të këngëtares.

“Nuk ishte e sikletshme ta shihja atë,” filloi ajo. “Dhe nuk u talla me çmimet e saj të biletave; dikush më pyeti për këtë dhe unë thashë, ‘Mendova se ishin 7 dollarë’.”

E vetëshpallura Southern Belle e Beverly Hills vazhdoi duke mbrojtur qëndrimin e saj të mëparshëm.

“Kjo është ajo që kam dëgjuar. Pastaj ata thanë: “Jo, ata janë një dollar”. Pastaj thashë, ‘Epo, unë do t’i marr të gjithë’ … Unë nuk po tallesha me të.

Edhe pse Erika dhe Sutton nuk janë parë sy më sy që nga problemet ligjore të EJ me Tom Girardin në sezonin 11 dhe 12, fansja e preferuar e RHOBH tha se ajo gjithmonë donte që Erika “të kishte sukses”.

“Kjo është gjithçka që kam dashur ndonjëherë.”

Ne do të shohim se si marrëdhënia e tyre do të vazhdojë të evoluojë gjatë sezonit 13. Dhe ndërkohë, mund të vazhdoni të shikoni çdo të mërkurë në Bravo në orën 20:00 ET.