Sutton Stracke 'adhuron' Kyle Richards Pavarësisht se RHOBH OG ka nevojë për 'Hapësirë'

Klea

Sutton Stracke ‘adhuron’ Kyle Richards Pavarësisht se RHOBH OG ka nevojë për ‘Hapësirë’

Kjo mund të jetë miqësia më e njëanshme në të gjithë historinë e Real Housewives, por Kyle Richards dhe Sutton Stracke kanë ecur përpara. Sigurisht, vendasja nga Gjeorgjia mund të jetë e mprehtë ndonjëherë, por kur ka ngulur ndonjëherë Kyle për të?

Së fundmi, në Amvise të vërteta të Beverly Hills, Sutton u nervozua me Kyle pasi ajo e pyeti shoqen e saj se si po kalonte. Aktorja u ofendua ndaj shoqes së saj, duke u dhënë besueshmëri thashethemeve për pabesinë e bashkëshortit të saj, Mauricio Umansky.

Para gjithë kësaj, Sutton pati disa dështime për të cilat iu desh të kërkonte falje dhe kaq në fillim të sezonit. Në produksionin në kohë reale, pas sezonit, Kyle ka deklaruar nevojën e saj për hapësirë ​​nga miqësia. Dhe Sutton është i lumtur ta detyrojë.

Sutton është “gjithmonë” aty për Kyle

“Ndonjëherë nëse keni nevojë për hapësirë ​​nga dikush – nuk kam bërë asgjë. Por ndonjëherë, duhet të largohesh nga dikush dhe ndoshta unë jam diçka që – përfaqësoj diçka. Dhe kjo është në rregull”, tha Sutton për Us Weekly gjatë një interviste të fundit.

“E di që jam gjithmonë këtu kur ajo ka nevojë për mua. Dhe ia kam dërguar atë mesazh më parë. Unë e adhuroj atë. Dhe unë dua të jem këtu për të si mik vetëm kur ajo ka nevojë për mua, “shtoi Sutton.

Kështu, ndërsa ylli i pazakontë i RHOBH është atje për të mbështetur Kyle duke i dhënë hapësirë, shoqja e saj është ofenduar për shumë nga komentet e fundit të Sutton.

Kyle zbuloi ankesat e saj në podcastin Two Ts In A Pod të Teddi Mellencamp. Asaj nuk i pëlqyen komentet e Sutton për çmimet e biletave në rezidencën e Erika Jayne në Las Vegas, “Bet It All On Blonde”.

“Midis kësaj dhe komenteve të saj për martesën time, unë thashë: “Mirë, kam nevojë për një pushim të vogël”, shpjegoi ajo.

Sutton u përgjigj: “Unë as nuk e dija që ajo tha këtë. Por në rregull. Ajo ndoshta ka nevojë për hapësirë ​​nga shumë njerëz. Nuk e di se çfarë bëra.”

Ndiqini Real Housewives të Beverly Hills të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.