Susan Lucci

Klea

Susan Lucci flet “The Golden Bachelorette” Oferta për t'u bashkuar!

Susan Lucci flet “The Golden Bachelorette” Oferta për t'u bashkuar!

edhe pse Susan Lucci gëzon Beqari i Artë ekskluzivitet, ajo nuk është e përgatitur të marrë rolin kryesor.

Susan Lucci

Aktorja e njohur ndau me PEOPLE se ajo ishte afruar për të luajtur Beqaria e Artë për sezonin e ardhshëm debutues.

“Unë besoj se ata kontaktuan publicistin tim dhe nuk ishte për mua.” Lucci tha. “Unë pashë 'The Golden Bachelor'. Më pëlqeu shumë të shikoja 'The Golden Bachelor'. Kjo është një varësi e re për mua.”

Susan Lucci

Lucci shpjegoi se mamaja e saj, Jeanette Lucci, e pëlqente shfaqjen, por ajo vetë nuk ishte e interesuar për ekskluzivitetin deri në “dy sezone më parë”. Ishte asistentja e saj që e inkurajoi të provonte “The Bachelor”.

“Asistentja ime më tha se do të shkonte në shtëpi për të parë “The Bachelor” me vajzat e saj.” Lucci tha për median. “Ajo tha, 'Epo, është vërtet mirë.' Unë e pashë atë. Hera e parë që e pashë ishte atë natë disa sezone më parë. U fejua menjëherë. u kujdesa. Doja të dija më shumë për këta njerëz.”

Susan Lucci

Pavarësisht se ekskluziviteti televiziv i realitetit u bë “kënaqësia e saj e re fajtore”, Susan Lucci e refuzoi ofertën kur iu afrua për të luajtur në “The Golden Bachelorette”.

“Nuk e ndoqa kur më thirrën publicistin për të parë nëse do të isha i interesuar. Nuk ishte për mua, por më pëlqen të shikoj. Unë jam një tifoz. Më pëlqen të shikoj.”

Susan Lucci

Lucci77 vjeç, ishte i martuar me Helmut Huber nga viti 1969 deri në vdekjen e tij në 2022. Huber, një producent dhe shkrimtar televiziv austriak, ndërroi jetë në moshën 84-vjeçare pas një goditjeje të papritur.

Susan Lucci

ABC dhe Warner Bros zakonisht përmbahen nga komentimi i vendimeve për kast. Një burim zbuloi për median se Lucci nuk ishte kurrë në konsideratë për rolin e Beqaria e Artë.

Susan Lucci

Përfaqësuesit për Lucci nuk iu përgjigj menjëherë kërkesës së Fox News Digital për një deklaratë.

Në fillim të këtij muaji, ABC zbuloi se Joan Vassos do të ishte konkurrentja e radhës që kërkon dashurinë pas përpjekjes së saj të pasuksesshme gjatë Gerry Turner's sezonin e Beqari i Artë.

Susan Lucci

Vassos, 61 vjeç, mori pjesë në sezonin debutues të Turner-it të ekskluzivitetit “Golden”, por duhej të dilte nga shfaqja gjatë javës së tretë për shkak të një emergjence familjare.

Sipas The Hollywood Reporter, sezoni i Vassos do të ketë premierë në vjeshtë.

Susan Lucci

Pas njoftimit, Gerry Turner shkoi në Instagram për t'i uruar Joan Vassos fat në kërkimin e saj të ardhshëm për dashuri.

“E dashur Joan, urime që u emërova si 'Bachelorette e Artë' e parë ndonjëherë,” shkroi Turner. “Do të jeni fenomenal si përfaqësuesi i ri i një brezi. Nga një Golden në tjetrin… relaksohuni, merrni frymë dhe kënaquni, Gerry.”

Gerry mbishkrimi i postimit, “Dhe, ABC bën Histori, edhe një herë!!!” Turner ka qenë dominues i titujve që kur njoftoi divorcin nga Theresa Nist tre muaj pas dasmës së tyre televizive.