"Stupid Reality Star" Tom Sandoval i befasuar nga "Urrejtja Viscerale"

Klea

“Stupid Reality Star” Tom Sandoval i befasuar nga “Urrejtja Viscerale”

Për habinë e askujt, Tom Sandoval ka treguar edhe një herë mungesë të përgjithshme të vetëdijes. Ylli i Vanderpump Rules është sulmuar vazhdimisht që kur u publikuan lajmet për lidhjen e tij me Rachel Leviss. Dhe ndërsa Ariana Madix vazhdon të lulëzojë, Tom duket se është në spirale.

Të paktën ai kishte Forcat Speciale: Testi më i Vështirë në Botë për ta mbajtur atë të hutuar për një kohë. Por edhe atje ai nuk mundi t’i shpëtonte reputacionit të tij. Në një vrojtim të kohëve të fundit për episodet e ardhshme të Forcave Speciale, Tom u shpjegoi situatën e tij kolegëve të tij.

Në krye të shpjegimit të thelbit të Skandoval, ai komentoi se sa e tepruar ishte urrejtja ndaj tij. Të paktën nga këndvështrimi i tij. Mos u shqetësoni se si ai përfitoi nga skandali. Por në çdo rast, shikoni klipin e mëposhtëm.

Tom krahason jetën e tij para dhe pas Skandovalit

“Ishte një skandal shumë i lezetshëm i f*qitjes”, u tha Tom shokëve të tij të filmit. “Nëse do të hapje Instagramin, do të më kishe parë mua, Ariana, çdo ditë.” Dez Bryant pyeti: “Kush është ajo?” Tom u përgjigj: “Ish-i im. Është histori e gjatë. Kam pasur një lidhje dhe ajo sapo shpërtheu.” Konkurrentët e tij dukej se kishin pak interes për historinë e tij.

Tom më pas shpjegoi: “Njerëzit po më dërgonin mesazhe me paragrafë të urrejtjes thjesht të egra, si, kaq të brendshme, të ngjashme.” Dez pyeti se çfarë e bëri rastin e Tomit një punë kaq të madhe duke pasur parasysh aferat që ndodhin gjatë gjithë kohës në biznesin e shfaqjes. “Unë sinqerisht nuk e di,” tha Tom. “Unë jam duke e përqafuar yllin budalla të realitetit, si, hajde, burrë.”

Në një rrëfim, Tom ndau: “Para gjithë këtij skandali, unë do të takoja njerëz që ndoshta më kishin parë në Vanderpump Rules dhe do të ishte sikur “Oh zot, ai është shumë i lezetshëm”. Dhe tani, njerëzit mendojnë se jam një narcisist i plotë, drithërues, definitivisht nuk jam këtu për të ikur. Unë dua të ndëshkoj veten. Mendoj se e meritoj.”

Forcat Speciale: Testi më i Vështirë në Botë vazhdon në Fox të hënën në orën 9/8c.