Whoopi Goldberg

Klea

Stuhitë e Whoopi Goldberg largohen pasi kolegët e saj shkojnë shumë larg!

Stuhitë e Whoopi Goldberg largohen pasi kolegët e saj shkojnë shumë larg!

Whoopi Goldberg u largua nga grupi i Pamja Të martën, pasi fetishet e këmbëve u bënë një temë e nxehtë mes bashkë-prezantuesve të saj.

Gratë diskutuan një rubrikë këshillash të botuar nga Guardian, në të cilën një lexues anonim ankohej për vendimin e gruas së tij për të mos lejuar që t’i bënte masazhet e këmbëve të saj pasi ai pranoi se kishte një fetish.

Sara Haines

“Ju duhet të argëtoni ngërçin e partnerit tuaj, brenda arsyes.” Alyssa Farah Griffin pohuar gjatë emisionit të së martës.

Vërejtjet e saj nxitën Goldberg të ngrihet dhe të largohet nga grupi.

“Më falni për një sekondë”, tha moderatorja 68-vjeçare teksa po largohej. “Vazhdoni të flisni!”

Whoopi Goldberg

Farrah Griffin34, deklaroi – “Whoopi është larguar nga ndërtesa.”

Gëzimi Behar pyeti më vonë Goldberg pse u largua nga takimi, por aktorja e “Sister Act” nuk pranoi të jepte ndonjë qartësi. U duk se Goldberg e bëri të dilte për t’i dhënë dikujt diçka jashtë kamerës.

Ajo bëri shaka: “Isha aq i dashuruar nga ajo që po thoshe sa ndjeva se më duhej të merrja frymë që të mund të bashkohesha dhe të kthehesha në tryezë!”

Gëzimi Behar

Goldberg vazhdoi – “Pra, sapo u ngrita dhe u largova dhe sapo u mblodha!”

Behar tallur – “Kjo është ajo që këmbët e mia u bëjnë njerëzve”, për të cilën Goldberg u përgjigj: “Kjo është ajo që kjo bisedë u bën njerëzve. Kjo i bën ata të ngrihen dhe të lëvizin.”

Whoopi Goldberg

Ajo vuri në dukje: “Nuk më intereson sepse këmbët e mia janë të mëdha dhe askush nuk dëshiron t’i prekë!”

Kjo nuk ishte hera e parë Goldberg mori një kalim në një temë diskutimi të paraqitur në emisionin e bisedës ABC.

Vitin e kaluar, panelistja bëri një dalje të shpejtë gjatë një kthimi intensiv pas vendimit të Miranda Lambert për të ndërprerë koncertin e saj për të ndëshkuar fansat që bënin selfie.

Gëzimi Behar

Goldberg rrotulloi sytë dhe psherëtiu ndërsa ua transmetoi historinë e sfondit bashkë-prezantuesve të saj gjatë episodit të korrikut.

Goldberg mbajti anën e Lambertit, duke vënë në dukje se fansat duhet të kishin treguar “të paktën pak respekt” gjatë koncertit të artistit të vendit.

Sunny Hostin vuri në dukje se frekuentuesit e koncertit duhet të jenë në gjendje të bëjnë sa më shumë foto që duan pasi kanë paguar rreth 800 dollarë një biletë. Goldberg u acarua, u ngrit në këmbë dhe hyri në audiencën e studios, duke njoftuar – “Unë po iki, të gjithë!”

Sunny Hostin

Goldberg vazhdoi të pozonte për selfie me anëtarët e audiencës derisa transmetimi u ndërpre në një pushim reklamash.

Pamja transmetohet nga e hëna në të premte në ora 11:00 ET në ABC.