Stassi Schroeder zbulon se e shikon Luginën 'për rehati'

Klea

Stassi Schroeder zbulon se e shikon Luginën 'për rehati'

Stassi Shrëder nuk është një adhurues i Rregullave të Vanderump. Megjithatë, ajo ka qenë e dashuruar Lugina.

Gjatë një episodi të fundit të podcast-it The Toast, Stassi tha se ajo shikon serialin më të ri të realitetit të Bravo për të vazhduar me disa nga ish-bashkë yjet e saj. “Unë nuk shikoj Vanderpump Rules, por kam parë The Valley,” tha ajo. “A hyni ndonjëherë në Facebook dhe kërkoni njerëz me të cilët keni shkuar në shkollë dhe dëshironi të shihni se çfarë po ndodh? Kjo është ajo që është Lugina për mua.”

A dëshiron Stassi që ajo të ishte bashkuar me The Valley?

Më vonë gjatë episodit, një nga drejtuesit e pyeti Stassin nëse ajo kishte dëshirë të ishte në emision me njerëz si Jax Taylor dhe Kristen Doute. Dhe për habinë e askujt, përgjigja e saj ishte një jo e sigurt. Ajo më vonë e krahasoi shikimin e serialit me shikimin e njerëzve nga vendlindja dhe të qenit të lumtur që u largove. “Është si një ndjenjë ngushëlluese. Për shembull, e shikoj për rehati në këtë pikë, në mënyrë që të mund të fle mirë gjatë natës.”

Kur u publikua traileri për serialin e ri, shumë fansa pyetën veten pse Kristen u kthye, por Stassi jo. “Nuk është faji i Bravo”, zbuloi Stassi në një intervistë të mëparshme.

“Po, kështu që sapo u ngrit kjo ide dhe ata thanë: 'Mirë, ne do të filmojmë një zhurmë me të gjithë njerëzit që do të ishin në të. A do të jeni në të dhe do të filmoni zhurmën?' dhe çdo fije e qenies sime votoi jo, si në të vërtetë.”

Autorja më e shitur e NYT shpjegoi se ajo e refuzoi shfaqjen për disa arsye. Megjithatë, pika kryesore ishte se ajo nuk është vërtet shoqe me kastin. “… nuk do të ishte një pasqyrim i asaj që është realiteti im,” shpjegoi ajo. “Unë nuk jam mik me asnjë [of them]e dini, thjesht, nuk është grupi im i miqve.”

“Nuk dua të më duhet të shkoj dhe të bëj gjëra që normalisht nuk do t'i bëja. Nuk dua të prish jetën që kam tani, sepse më pëlqen shumë jeta ime tani.”

Lugina vazhdon të martën në orën 9/8c.