Stassi Schroeder zbulon keqardhjen e rregullave të mëdha të pompës

Klea

Stassi Schroeder zbulon keqardhjen e rregullave të mëdha të pompës

Ajo mund të jetë larguar nga seriali në vitin 2020, por Stassi Shrëder është ende pjesë përbërëse e Rregullat e Vanderpompës dhe historia e saj. Autorja e publikuar e vendosi pjesën më të madhe të jetës së saj në kamera, duke përfshirë propozimin e Beau Clark për të në 2019.

Dhe veteranja Bravolebrity kohët e fundit reflektoi mbi trashëgiminë e saj gjatë një episodi të podcast-it të saj, duke përfshirë një keqardhje të madhe për VPR.

Stassi-t i vjen keq për një veshje të veçantë që “i ka pëlqyer aq keq”

Ish-ylli i reality TV u ankua për veshjen që kishte veshur gjatë xhirimit të propozimit të Beau gjatë një episodi të fundit të podcast-it të saj në Stassi.

Stassi u shfaq në banesën e Lisa Vanderpump për një festë fejese, me pantallona të shkurtra xhinse të prera dhe një bluzë me pika. Dyshja tashmë ishin fejuar pasi Beau i propozoi martesën në varrezat e Hollivudit pak orë më parë.

“[My outfit] i thithur, “tha Stassi. “Ishte aq keq. Dhe si, fakti që isha i tillë, nuk mund të angazhohesha as për një pjesë të plotë anësore. Ishte si një nga ato, sikur të bëja një pjesë të mesme ose një pjesë të plotë anësore. Ishte si një e katërta. Kjo thjesht nuk i përshtatet fytyrës sime. Dhe unë u fejua me këtë.”

Autorja e Next Level Basic zbuloi se ajo rishikon skenën me vajzën e saj 3-vjeçare, Hartford, sepse vogëlushes i pëlqen të shikojë prindërit e saj duke u fejuar.

“Fakt gazmor. M’u desh të kthehesha në banesën time pasi më propozuan sepse duhej të prisnim mes skenave për të shkuar më pas te Lisa dhe ata më lanë të prekja grimin tim, “shpjegoi ajo pse nuk u lejua të ndryshonte. “Por producentja ime – e thënë se ajo është vetëm si, ajo po bën atë që i thuhet – nuk më lejonte të ndryshoja.”

Unë jam sikur, kjo është e keqe,” vazhdoi autori bestseller i New York Times. “Sikur, isha shumë i lumtur që të më pëlqente të luftoja plotësisht për të, por isha sikur, jam në banesën time. Ata thonë: ‘Nuk mund ta shpjegojmë si në kamera.’ Dhe ju e dini se si është Bravo. Pra, Bravo nuk i pëlqen ndryshimi i veshjes nëse nuk e shihni atë në kamera. Pra, sikur të vishje xhupin në një skenë, ata do të duhet të të tregojnë duke hequr xhupin ose do të të detyrojnë të filmosh një kamionçinë duke hequr xhupin, në mënyrë që të shpjegojnë se si trikoja jote papritmas nuk ishte ndezur.”

Stassi i vjen keq për veshjen dhe ëndërron se çfarë mund të kishte ndryshuar nëse do t’i lejohej. Dhe ajo pranoi zakonet e Bravos në lidhje me veshjet e aktorëve.

“Pra, sikur nuk më lejuan të ndryshoja edhe pse më pëlqente, ‘kam një dollap plot me fustane dhe gjëra të bukura që mund t’i vishja në festën time të fejesës’, shpjegoi ajo. “Dhe ju thjesht po më bëni të qëndroj me këto pantallona të shkurtra xhinse të djersitura dhe këtë bluzë me pika. E cila si, e lezetshme, por pse e vesha harkun përpara?”

“Është sikur çdo vendim që kam marrë me veshjen time ishte i gabuar atë ditë,” përfundoi Stassi.

Rregullat e Vanderpump mund të transmetohen në Peacock.