Spoilerët e deritanishëm të sezonit 13 të amvisave të vërteta të Beverly Hills

Klea

Spoilerët e deritanishëm të sezonit 13 të amvisave të vërteta të Beverly Hills

Kasti i Amvise të vërteta të Beverly Hills filloi xhirimet për sezonin 13 në shkurt të 2023. Gjatë sezonit 12, historitë e errëta bënë kërdi mes grave. Kjo ka bërë që shumë shikues të spekulojnë se ku do të mund të shkonte më pas ky serial.

Për të shpjeguar, gjatë një udhëtimi të aktorëve në Aspen, Lisa Rinna akuzoi Kathy Hilton, motrën e Kyle Richards, për sharje të homoseksualëve ndaj një DJ brenda një klubi. Më pas Lisa e mori Kathy-n në shtëpinë e Kyle, nëpërmjet një furgoni sprinter, për t’u kthjelluar. Këtu, Lisa pretendoi se Kathy u largua, duke hedhur poshtë çdo anëtar të kastit të tyre në proces.

Keti i mohoi këto pretendime, por Lisa u fut. Përse kishte zero kamera në atë furgon me shpejtësi Aspen dhe/ose shtëpinë e Kyle’s Aspen, bota mund të mos e dijë kurrë, por ka të ngjarë të pyesë gjithmonë. Jam unë, unë jam bota.

Historitë e tjera ishin gjithashtu shumë toksike. Djali i Garcelle Beauvais, Jax, ra viktimë e bullizmit kibernetik pas grindjeve të nënës së tij me disa nga gratë. Shumë besonin se Diana Jenkins, Erika Jayne, apo ndoshta edhe Lisa mund të ishin përfshirë në punësimin e këtyre robotëve racistë në internet. Më pas Diana punësoi një hetues për të vërtetuar se kjo teori është e gabuar.

Këto akuza dhe ngjarje ishin shumë të errëta për televizionin e arratisjes. Pra, çfarë mund të presin në të vërtetë shikuesit më pas? Lexoni më tej për të mësuar për gjithçka që ka rrjedhur në lidhje me një (shpresojmë) më të lehtë Real Housewives të Sezonit 13 të Beverly Hills.

Cast

Garcelle, Erika, Kyle, Dorit Kemsley, Sutton Stracke dhe Crystal Kung Minkoff do të kthehen të gjithë për sezonin 13. Thënë kështu, Kathy, Lisa dhe Diana janë jashtë.

Ish-yjet e Real Housewives of Beverly Hills, Kim Richards, Camille Grammer dhe Denise Richards do të rishfaqen të gjithë në rolet e shoqes për të ndihmuar në shpëtimin e sezonit 13. Përveç kësaj, Real Housewives e Cynthia Bailey të Atlantës, e cila kohët e fundit u zhvendos në zonën 90210, do të kanë disa paraqitje.

Sa i përket fytyrave të reja, Annemarie Wiley, një anesteziologe dhe gruaja e ish-mbrojtësit të NFL, Marcellus Wiley, thuhet se do t’i bashkohet kastit. Duke i shtuar kësaj thashethemesh, Annemarie së fundmi ka postuar një selfie duke përdorur nënshkrimin e këtij seriali, diamante.

Toni i përgjithshëm

Shumë shenja tregojnë për ndërveprime më të lehta. Në një intervistë të mëparshme me People, Garcelle zbuloi: “Unë mendoj se do të kthehemi në shkollën e vjetër Beverly Hills për sa i përket magjepsjes dhe argëtimit, dhe ju e dini, pak si motër nëse mundemi.”

Duke folur për E! Kyle duket se pajtohet me qëndrimin e Garcelle, duke thënë, “këtë sezon do të thosha se ka shumë dramë, por ne gjithashtu kemi shumë argëtim.”

Sutton është shprehur gjithashtu, duke i thënë Page Six se “do të jetë një shfaqje vërtet e mrekullueshme, me ritme të shpejta, argëtuese dhe emocionuese. Unë mendoj se ne qeshim shumë më tepër, por ka ende një mori drame sepse vajza, nuk mund të bashkosh shtatë gra dhe të mos kesh dramë.”

Glamour, të qeshura dhe komedi me doza drame? Kjo na përmbush emocionalisht.

Martesa e Kyle dhe Mauricio do të “shpjegohet”

Në fillim të korrikut, filluan të qarkullojnë thashethemet se Kyle dhe Mauricio Umansky ishin ndarë. Ndërsa këto thashetheme filluan të rriteshin, shumë spekuluan se Kyle kishte vazhduar me Morgan Wade, një këngëtare 28-vjeçare.

Duke u shfaqur në Watch What Happens Live, Erika la të kuptohet se kjo histori do të luhet gjatë sezonit 13. “Ajo që mund të them është se fola me Kyle dhe ajo do të shpjegojë veten dhe unë do ta lë aty,” shpjegoi ajo për drejtuesin. Andy Cohen. Sidoqoftë, Erika më pas shkoi një hap më tej duke shtuar “ju e dini, përveç nëse dikush bën kërkesë për divorc …”

Gjërat që të bëjnë të shkosh hmmm.

Do të ketë një darkë intensive

Duke iu referuar një udhëtimi të kaluar të aktorëve në Amsterdam, ku luftimet ishin në nivelin tjetër, Kyle së fundmi la të kuptohet se një darkë e ngjashme në stil do të zhvillohet në shtëpinë e saj gjatë sezonit 13.

Në një pyetje dhe përgjigje të Amazon Live, Kyle ngacmoi “Ne kemi pasur disa momente të tjera të ngjashme me Amsterdamin këtë sezon. Njëri prej tyre ishte në shtëpinë time, një darkë që kisha. Ju djema, kjo darkë, njerëzit thonë se është si darka nga ferri, ndoshta më intensive. Mezi pres ta shoh edhe pse nuk ka qenë nata më e mirë për mua, mezi pres ta shoh në TV.”

Sutton foli gjithashtu për këtë ngjarje së fundmi për Page Six, duke shpjeguar se “ishte një darkë me barërat e këqija”. Yasss, zonja.

Kastet do të udhëtojnë në Spanjë

Udhëtimi i aktorëve të sezonit 13 do të zhvillohet në Spanjë, sipas postimit të Garcelle nga 13 javë më parë. Etiketuar në Spanjë, me një flamur spanjoll në mbishkrim, kasti i buzëqeshur mund të shihet të gjithë.

Në Amazon Live të Kyle, ajo foli gjithashtu në këtë udhëtim, duke aluduar se “shumë gjëra të çmendura ndodhën në Spanjë”. Nëse është e çmendur “koka-kola në banjë” e sezonit 7, ne ende duhet ta zbulojmë dhe mund vetëm të shpresojmë.

Casti do të udhëtojë në Vegas

Duket se një udhëtim më i vogël i aktorëve në Vegas do të ndodhë gjithashtu gjatë sezonit 13. Në postimin e Kyle, gratë mund të shihen të veshura me atë që ne do ta përshkruanim më mirë teksa Beverley Hills merr veshje perëndimore.

Partia e aktorëve numër 1

Sezoni 13 do të shfaqë festën vjetore të White Party të Kyle. Këtë vit, eventi kryesor i saj u zhvillua në stadiumin SoFi të Los Anxhelosit.

Në një rrëshqitje në Instagram të shpërndarë nga Sutton, Erika shihet në modalitetin e performancës. Me një mikrofon në dorë dhe kërcimtarë rezervë gati, historia e karrierës së saj muzikore është e garantuar të rishfaqet në sezonin 13.

Është e shtrenjtë të jesh ata.

(E mundshme) Partia e Cast #2

Gjatë sezonit 13, Crystal mbushi 40 vjeç. Sutton ndau një imazh të kastit të mbledhur për ditën e madhe të Crystal, megjithëse në këtë pikë, prania e kamerave të prodhimit është ende e panjohur.

Gjithashtu, a jemi vetëm ne, apo zonjat e Real Housewives të Beverly Hills duken vërtet të lumtura në këtë epokë post-Rinna?

Data e Premierës

Xhirimet përfunduan në sezonin 13 të Real Housewives të Beverly Hills pas “White Party” të Kyle. Lidhur me datën e premierës, Garcelle i sugjeroi Variety-t se ajo “po dëgjon nëntorin” është data e publikimit.

Është kaq larg. Por për një sezon më të lehtë, ne mund të presim.