Spin-Offe të tjera të rregullave të Vanderpump që do të dëshironim të shihnim

Klea

Spin-Offe të tjera të rregullave të Vanderpump që do të dëshironim të shihnim

Gjatë xhirimeve për sezonin 11 të Rregullat e Vanderpompës ka filluar, kasti është ende i zhytur në pasojat e Scandoval. Rachel Leviss, lidhja e së cilës me Tom Sandoval tronditi botën e realitetit televiziv, nuk ka filmuar me kastin.

Drama solli disa alume të njohura të Pump Rules. Jax Taylor dhe gruaja e tij, Brittany Cartwright, peshuan mbi aferën e Sandoval dhe Rachel. Dhe Kristen Doute u kthye dhe filmoi një skenë me Ariana Madix për sezonin 10.

Jax, Kristen dhe Brittany janë nisur për një spin-off. Pra, çfarë spin-off të tjera të Vanderpump Rules do të donin të shihnin fansat e Bravo?

Viva Las Vegas!

Le ta kthejmë në fillim. Ndoshta mund të takojmë një grup të ri serverësh dhe banakierësh në Kopshtin e Koktejve Vanderpump të Lisa Vanderpump në Vegas. Një ekip i ri me njerëz të rinj mund të rikthejë madhështinë e sezoneve të hershme të Pump Rules. Përpara se Scandoval dukej se e thyente kastën.

Është një vend seksi në një qytet shumë seksi. Ky koncept ka kaq shumë potencial. Më pëlqen ideja që ekskluziviteti të zgjerojë kastin e saj. Dhe janë mundësitë e kryqëzimit të VPR.

Provoje, Toms!

(Foto nga: Monica Schipper/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Sandoval dhe bromanca e tij toksike me mikun Tom Schwartz kanë qenë… shumë. Schwartz mbrojti Sandovalin edhe pse ai dinte për lidhjen e tij me Rachel. Megjithatë, Schwartz nuk i tha shoqes tjetër të tij, Arianës.

Mendoj se duhet të bashkohemi me këta miq për të provuar disa punë aktuale. E di që Schwartz-i pati një atak paniku kur iu desh të dilte barist, por të duronte me mua.

Le ta vendosim këtë dyshe në një fermë gjatë një episodi. Ose larja e dritareve në një ndërtesë të lartë. Pasi ndotin duart, Tom që performoi më mirë fiton disa para për një bamirësi. Në fund të fundit, këta Toms duhet të kthehen pasi janë sjellë kaq keq.

Është bota e Charlit

(Foto nga Emma McIntyre/WireImage)

Charli Burnett ishte “ride-or-die” e Rachel gjatë sezonit 10. Ajo mori anën e Rachel gjatë udhëtimit të divorcit të Katie Maloney në Liqenin Havasu.

Kjo fishekzjarre nuk pati kurrë frikë të thoshte mendimin e saj. Charli i tha Rachel se ajo ishte e pavëmendshme për ndjenjat e Katie-t kur ajo puthi Schwartz-in. Dhe gjatë ribashkimit të sezonit 8, ajo e quajti Jax “të pensionuar”.

Personaliteti i saj i guximshëm i dha Charlit një rol me kohë të plotë në Sezonin 11 të VPR. Edhe pse nuk e dimë nëse Charli ka vendosur të rikthehet pas dramës së Scandoval. Ajo u pendua për mbështetjen e Rachel.

“Unë jam shoqja e Arianës dhe jam shumë e mërzitur me gjithçka që po ndodh. Pra, mendoj se xhirimet e sezonit të ardhshëm do të ishin shumë, shumë të çuditshme dhe vërtet stresuese,” shpjegoi ajo.

Ndoshta është koha për një spin-off të përqendruar rreth Charlit dhe miqve të saj. SURver ka një personalitet të ashpër që shikuesit do ta përqafonin. Do të ishte gjithashtu kënaqësi ta ndiqni atë në audicionet për role aktrimi. Ajo meriton një shans për të shkëlqyer.

Diçka rreth saj

Dyqani i pasur i sanduiçëve të Ariana dhe Katie është planifikuar të hapet së shpejti. Dhe tashmë duket sikur do të godasë konkurrencën e tyre. Dhe po, e kam fjalën për barin e ish-ve të tyre, Schwartz & Sandy’s.

Zonjat kanë punuar shumë për krijimin e tyre të ri. Dyqani ka atmosferë simpatike pariziane. Përveç ofrimit të një sanduiç të shijshëm, ai fton klientët të qëndrojnë dhe të shijojnë ushqimin e tyre.

Katie dhe Ariana shitën diçka për mallrat e saj pasi Scandoval shpërtheu. Dhe ata sollën ca para për të investuar në biznesin e tyre. Tifozët e Pumps Rules janë qartazi pas kësaj dyshe sipërmarrëse dhe vizionit të tyre për biznesin e tyre.

Vendosja e një spin-off në Diçka rreth saj sigurisht që do të sillte shikues. Sigurisht, Katie dhe Ariana do të filmonin gjithashtu teksa drejtonin biznesin e tyre. Dhe ne do të njihnim edhe punonjësit e tyre. Kjo seri mund të jetë një punë e këndshme në shtëpi.

Bëhet fjalë për hipin

James Kennedy ishte i trishtuar kur humbi dashurinë e vërtetë të jetës së tij, qenushin Graham Cracker. Kur mbaroi fejesa e tij me Rakelën, ajo mori kujdestarinë e qenushit. Në fund të fundit, Graham ishte një dhuratë diplomimi nga nëna e Rachel në 2018.

Nëna e Rachel, Laura Leviss, tha për Entertainment Tonight se Graham “më kafshoi deri në kockë”. Ndërsa Rachel ishte në një qendër trajtimi të shëndetit mendor, Graham iu dha në California Doodle Rescue. “Vajza ime dhe unë nuk e hodhëm kurrë Grahamin dhe nuk duam asgjë përveç më të mirës për të,” shpjegoi Laura.

Vanderpump Dogs mori përgjegjësinë për Grahamin dhe ai u ribashkua me James në Liqenin Tahoe. Tani Graham ka një zinxhir të ri në jetë, dhe një emër të ri gjithashtu. Emri i ri i qenit është Hippie, i cili është i adhurueshëm.

Duket se James mund të jetë djali numër një në grupin VPR. Ndoshta është koha për një spin-off që ndjek aventurat e James, të dashurës së tij të ëmbël, Ally Lewber dhe Hippie. Le të mësojmë më shumë rreth studimeve të astrologjisë së Ally dhe të ndjekim James në rrugë. Me Hipin së bashku për udhëtim, sigurisht.

(Foto nga: Nicole Weingart/Bravo nëpërmjet Getty Images)