Southern Charm Sezoni 10: Lajmet më të fundit, Thashethemet e Cast dhe më shumë

Klea

Southern Charm Sezoni 10: Lajmet më të fundit, Thashethemet e Cast dhe më shumë

Sezoni 9 i Sharmi jugor përfundoi me zhurmë. I gjithë sezoni tregoi Olivia Flowers dhe Austen Kroll duke e ndjekur atë pasi Playboy of the South e udhëhoqi atë në një shumë herë. Olivia humbi edhe shoqen e saj të ngushtë, Taylor Ann Green, kur u tradhtua. I gjithë sezoni pati tifozë të empatizuar me Olivia, e cila nuk mundi të pushonte. Shep Rose ishte gjithashtu në vapën e nxehtë pasi më në fund kuptoi në ribashkim se kishte ende ndjenja për Taylor. Por ajo kishte kaluar te një burrë i ri.

Thashethemet e hedhura

Më pëlqen Craig Conover. Ajo që më pëlqen veçanërisht te Craig është aftësia e tij për të lënë të kalojnë disa histori të mundshme. Craig ndau ndërsa fliste me Us Weekly, “Nëse kthehemi, kemi shumë për të ndarë. Mendoj se djemtë janë në një vend interesant, veçanërisht unë dhe Shep.” Hera e fundit që shikuesit panë grupin Southern Charm ishte në fund të vitit 2023. Craig vuri në dukje se Shep, Austen dhe ai vetë po bënin një bisedë “shumë të vërtetë, shumë të papërpunuar” për pijen e Shepit. Craig vuri në dukje se ai shpresonte të vazhdonte temën në kamera.

Sipas pronarit të Sewing Down South, biseda ishte e gjatë dhe jo të gjithë arritën në shfaqje, duke vënë në dukje, Shep dhe unë – ne i kemi mbajtur gjërat në nivel që nga ribashkimi.” I dashuri i Paige DeSorbo tha: “Ne shkojmë në palestër në të njëjtën kohë dhe shihemi, por mendoj se kjo është një bisedë e madhe për të vazhduar në shfaqje.” Craig zbuloi se nëse shfaqja rinovohet, ai do të donte të fliste për udhëtimin e Shepit në Kosta Rika dhe çfarë doli prej tij. Ai madje ngacmoi: “Mendoj se do të jetë diçka që unë jam i emocionuar ta heq nga gjoksi. Jam i emocionuar që kam sërish miqësi me Shepin.”

Thashethemet e hedhura

Pra, edhe pse dy histori të përqendruara rreth Olivisë, janë përhapur thashethemet se ajo nuk do të pyetet nëse ka një sezon të 10-të. Një llogari në media sociale e quajtur Best of Bravo zbuloi se ata kishin informacione të brendshme që të gjithë, por konfirmuan se Olivia, Rod Razavi , dhe Leva Bonaparte u vranë me sëpatë. Tani, Leva ka spin-off-in e saj, Southern Hospitality, i cili është fantastik, kështu që ajo mund të kishte vënë më shumë energji në këtë. Rod, unë mund të shoh që nuk më kërkohet mbrapa sepse ai ishte më shumë ndihmës.

Por Olivia dha dridhje energjike kryesore teksa vendosi Taylor dhe Austen në vendin e tyre. Craig kishte disa mendime për këtë çështje, duke thënë: “Ne e duam Olivia-n, kështu që shpresoj se nuk është kështu. Austen ndoshta ka një përgjigje të ndryshme sepse ai dhe JT zemërojnë njëri-tjetrin për Olivia.

Austen po takohet

Austen e përfundoi sezonin 9 me bishtin midis këmbëve, por ai thjesht vazhdon të rikthehet. Austen tani ka një të dashur të re, Audrey Pratt, dhe unë mund të imagjinoj vetëm se ai nuk dëshiron që ajo të takojë Olivia. Dupja sapo kaloi tetë ditë në Meksikë dhe guxoj të them se do të shikoja marrëdhënien e tyre të shpalosen gjatë sezonit 10. Craig derdhi çajin, duke thënë: “Ai në fakt po e quan atë të dashurën e tij. Unë jam gjithmonë duke e mbështetur atë dhe ne e duam atë. Ajo është e mrekullueshme. Ajo erdhi tek unë dhe në festën e Vitit të Ri të Pejxhit në shtëpinë tonë. Do të shohim se çfarë do të ndodhë me të.”

Craig flet për marrëdhëniet

Nëse sezoni 10 i Southern Charm merr një dritë jeshile, Craig lë të kuptohet se fansat do ta shohin atë gjithashtu të evoluojë. Vendasja e Delaware ndau se “pas dhjetë vjetësh, për fat të mirë, unë jam duke hyrë në këtë epokë të re në jetën time”. Fansat nuk duhet të bëjnë panik ende pasi ai po flet jo vetëm për Paige, por edhe për biznesin dhe shtëpinë e tij të re. Craig zbuloi se ai nuk pi më “me të vërtetë – unë ende kam pije – por si duket kjo për mua tani? A përshtatet akoma Charleston? A përshtatet ende grupi im i miqve? Të gjitha gjërat që jam i emocionuar t'i eksploroj, por mendoj se njerëzit do të ishin të emocionuar të vazhdonin t'i shikonin.” A mund të thotë kjo që Craig mund të jetë duke menduar të largohet? Gjithçka do të zbulohet në kohën e duhur, fansat e mi besnikë.