Southern Charm Alum Danni Baird prezanton një djalë të ri

Klea

Southern Charm Alum Danni Baird prezanton një djalë të ri

Ka një shtesë të re në Sharmi jugor ekuipazhi, megjithëse nëna e re është një alum i serialit. Por Danni Baird është në shoqëri të mirë dhe i bashkohet Chelsea Meissner, e cila lindi fëmijën e saj të parë në vjeshtën e vitit 2023.

Foshnjat e reja janë gjithmonë një lajm i lumtur, dhe disa nga ish-shokët e aktorëve të Dannit u mblodhën për t'i uruar asaj të gjitha të mirat me djalin e saj të vogël.

Danni ndau një postim “të vonuar” të djalit të saj

Ka disa muaj vonesë nga postimi i Danit dhe kur ajo lindi djalin e saj, Yates. Por kush mund të fajësojë një nënë të re që nuk i ka bërë prioritet postimet në rrjetet sociale?

Megjithatë, të premten, më 26 prill, Danni ndau një seri fotosh në Instagram për të ndarë djalin e saj, megjithëse ditëlindja e tij aktuale ishte diku në dhjetor.

“'Përshendetje Botë! Debutimi im i madh mediatik ka qenë i vonuar!' -Yates,” i ka shkruar Danni postimit. “Jam i habitur që vogëlushi ynë, Yates, mbushi 4 muajsh këtë javë!! Ai na ka sjellë më shumë gëzim dhe dashuri sesa mund ta imagjinonim. Ai është absolutisht i përsosur.”

Partneri i saj, Nicholas Volz, u shfaq në një foto familjare në divanin e tyre, si dhe një foto e Yates të strukur në karrocën e tij. Yates tregoi disa të bukura dhe bëri një selfie të adhurueshme me mamanë e tij.

Kamerania Eubanks Wimberly shpejtoi të tregojë pak dashuri për ish-bashkëjetorin e saj. Gjithashtu aktive në komentet e Dannit ishin Madison LeCroy dhe Chelsea.

“Dani ai është një kukull!!!” Ka komentuar Cameran. “E di që je mamaja më e mirë në botë!”

Madison shkroi, “Ti do të jesh nëna më e mirë! Shumë i lumtur për ju!”

“Përshëndetje Danni! Lajm i mahnitshëm! Ju jeni në një kënaqësi të vërtetë!” shtoi Chelsea.

Ndjekësit me sy shqiponjë dyshuan se Danni ndau një foto të Yates gjatë të dielës së Pashkëve 2024. Ajo ripostoi historinë e një të afërmi në Instagram të tre foshnjave të ulur së bashku me mbishkrimin “kushërinjtë”. Ai do të kishte qenë dymbëdhjetë javë në atë kohë.

Urime për Danni dhe Nicholas!

Transmetoni sezonet e mëparshme të Southern Charm në Peacock.