South Hospitality Cast në Joe Bradley, Danielle Olivera Romance

Klea

South Hospitality Cast në Joe Bradley, Danielle Olivera Romance

Kasti i Mikpritja jugore po komenton më në fund yllin e tyre Joe Bradley’s marrëdhënie me anëtaren e kastit të Summer House Danielle Olivera. Dy bukuroshet e Bravo konfirmuan romancën e tyre në nëntor 2023, duke thënë se një lidhje “e menjëhershme” ndodhi në BravoCon. “Para se të flisnim, ne po bënim kontakt me sy nga e gjithë dhoma dhe mund të dalloje se kishte një tension atje. Ne ishim të tërhequr pas njëri-tjetrit,” shpjegoi Joe.

Më vonë, gjatë ngjarjes tre-ditore, Joe ishte në një panel dhe foli për interesin e tij për Danielle, duke shtuar se ajo ishte “me të vërtetë e bukur”. Përpara se ta kuptoni, të dy po “marrëveshnin” dhe më vonë u mbyllën në suitën e Joe. Lidhja e tyre evoluoi aq shumë sa disa javë më vonë, Joe shoqëroi Danielle në paraqitjen e saj Watch What Happens Live me Andy Cohen dhe deklaroi: “Nuk ka kthim mbrapa tani”, duke u bërë zyrtarisht publike me dashurinë e tyre të sapogjetur.

Por çfarë kanë për të thënë bashkë-yjet e tij?

A është kasti i South Hospitality i lumtur për Joe Bradley dhe Danielle Olivera?

Nëse ju kujtohet Sezoni 1 i Southern Hospitality, Joe ishte një burrë i zonjës. Ai u përfundua në një situatë paksa ngjitëse pasi zonjat e ekspozuan atë për puthjen e Mia Alario dhe rrëfimin e ndjenjave për Maddi Reese në të njëjtën ditë. Pra, a janë miqtë e tij në Republic Garden & Lounge të befasuar nga gjuajtja e tij e re?

“Joe bie në dashuri shpejt,” tha Emmy Sharrett për Us Weekly. “Nuk jam i befasuar që kemi marrë një mesazh [saying], ‘Me mend se me kë jam?’ Dhe pastaj gjëja tjetër që dini, ai është në WWHL, dhe më pas gjëja tjetër që dini, ata janë të gjithë së bashku në Charleston.

Pra, përveç udhëtimit të Joe në NYC për të eksploruar rrugët e Brooklyn me Danielle, ajo ka qenë në jug për të eksploruar edhe jetën e Joe.

“Ajo është në fakt këtu këtë fundjavë dhe unë kam pirë me ta të shtunën mbrëma. Duken të mira, “tha TJ Dinch. “Ata klikojnë disi.”

Çfarë do të ndodhë më pas për Danielle dhe Joe?

I dashuri i Emmy-t, Will Kulp, tha se ai ende po përpiqet t’i kuptojë ato. Megjithatë, ai vuri në dukje, “Do të ishte mirë ta shihje Joe më në fund të lumtur”.

Ylli më i madh i serialit, Maddi, gjithashtu vuri në dukje gjëra pozitive për çiftin, duke thënë se ishte “argëtuese dhe emocionuese” të shihje Danielle në Charleston. Ajo ishte super e bukur, por [she was] gjithashtu i dashuruar [South Carolina]kështu që ishte vërtet argëtuese.”

Të dy yjet e Bravo kanë shfaqur kërkimin e tyre për dashurinë në shfaqjet e tyre përkatëse. Danielle ka kaluar nëpër ndarje dhe lidhje në Summer and Winter House me bashkë-yjet dhe, së fundmi, Alex Propson. Nga ana tjetër, Joe do të luajë në sezonin e dytë të Southern Hospitality, duke goditur Bravo më 7 dhjetor. Edhe pse kjo është filmuar para lidhjes së tij të re, do të jetë interesante të shihet se me cilin nga anëtarët e tjerë të kastit do të flirtojë këtë vit.