South Hospitality Cast mbi akuzat për mashtrimin e Trevor Stokes

Klea

South Hospitality Cast mbi akuzat për mashtrimin e Trevor Stokes

Të enjtet tona thjesht u bënë pak më të ndritshme sepse Mikpritja jugore është kthyer dhe më mirë se kurrë. Sezoni 2 i serialit hit Bravo u shfaq premierë më 7 dhjetor dhe u shfaq pikërisht aty ku na la finalja e Sezonit 1. Pronari Leva Bonaparte nuk po humb kohë duke vendosur tonin, Grace Lilly është ende ikonë dhe i riu Oisin O’Neill tashmë po i shtyn kufijtë, duke na bërë të besojmë se jemi në një seri episodesh emocionuese.

Shikuesit panë gjithashtu pasojat e marrëdhënies së Joe Bradley me Mia Alario dhe se si ai u përpoq të rikuperohej pasi u përplas me topin me Maddi Reese. Duke folur për Maddi, episodi premierë u fokusua shumë në jetën e saj të re tani që ajo është zhvendosur me të dashurin e saj, Trevor Stokes.

Pavarësisht nga pabesia e Trevorit në të kaluarën, Maddi e mori atë përsëri, duke deklaruar besimin e saj në shanset e dyta. Që atëherë, çifti ka qenë në flluskën e tyre personale të dashurisë. Megjithatë, bashkë-ylli i Maddi, Bradley Carter, kishte informacione për të ndarë që do të tronditnin botën e saj.

Bradley i Southern Hospitality mendoi se duhej t’i tregonte Maddit për Trevorin

Gjatë premierës së sezonit 2, një nga klientët e fitnesit të Bradley i tha atij se ajo ishte jashtë në qytet me Trevorin dhe ai bëri një lëvizje ndaj saj. Pasi Bradley e pyeti nëse e kishin kuptuar, ajo konfirmoi po, por tha se nuk e dinte që ai kishte një të dashur. Sapo e mori vesh, Bradley duhej t’i tregonte Maddit, por ai nuk ishte i sigurt se si.

“Unë dhe Maddi kemi një marrëdhënie komplekse për ta thënë lehtë, kështu që ishte një lloj territori i çuditshëm për mua që të shkoja dhe ta ndaja atë me të,” tha ai për The Messenger. “Është diçka që nuk dëshiron ta dëgjosh, nuk ka rëndësi se nga je, e lëre më të jesh dikush me të cilin nuk shkon mirë.”

Pasi ai i tha Maddie lajmin, ajo doli me forcë nga restoranti dhe drejt e në shtëpinë e Trevorit. Sipas Bradley, ai nuk e priste atë reagim nga ajo.

“Isha shumë i befasuar që ajo më besoi. Jam i befasuar që ajo madje është e gatshme të dëgjojë çdo gjë që kam për të thënë”, tha Bradley. “Por nëse dikush ka një histori mashtrimi ose mashtrimi, nuk është se është diçka që është e vështirë të besohet. Është shumë e besueshme.”

Joe nuk mendoi të transferohej në Maddi pasi mësoi për Trevor

Edhe pse Maddi mori mesazhin e Bradley në këtë moment, ajo nuk ishte e kënaqur të dëgjonte miqtë e saj duke biseduar për marrëdhënien e saj pas shpine.

“…ishte thjesht tronditëse të dëgjoja më shumë se miqtë e mi ende duan të vazhdojnë lidhjen time,” shpjegoi ajo. “Mendoj se është vendimi im se çfarë do të bëj dhe çfarë dua të bëj, por në fund të fundit, dua të jem në një marrëdhënie me dikë që mund t’i besoj.”

Gjatë gjithë sezonit 1, vëzhguesit panë që Joe të binte thellë në Maddi; megjithatë, ai kurrë nuk mund të bënte një lëvizje për shkak të Trevor. Por tani që Trevor shfaqet jashtë fotos, a është ky momenti i përsosur që ai të bëjë një fotografi?

“Unë mendoj se unë dhe Maddi kemi pasur gjithmonë një lidhje. Edhe pse nuk jemi takuar kurrë me njëri-tjetrin ose nuk kemi qenë fizikisht romantikë, ne patjetër kemi një lidhje, kështu që nuk mendoj se ishte si refleksi im apo mendimi im fillestar që të lëvizja me Maddi-n”, tha Joe.

“…Mendoj se në fillim, thjesht doja të sigurohesha që ajo të ishte mirë, sepse, për shembull, kur Maddi sheh të kuqe, nuk është mirë për askënd. Thjesht doja të sigurohesha që ajo ishte mirë. Por në fund të ditës, nuk po përpiqesha të hyja në atë moment”.

Ne pamë një moment të tërbimit të saj gjatë premierës së fundit të sezonit. Atje, Maddi u përball me Trevorin për akuzat më të reja për mashtrim. Në një vështrim të fshehtë për episodin e ardhshëm, gjërat nxehen edhe më shumë mes çiftit gjatë një debati pasionant. Ne do të duhet të qëndrojmë të sintonizuar për të parë se si do të dalë.

South Hospitality vazhdon të enjten në 9/8c në Bravo.