Sofia Vergara

Klea

Sofia Vergara këput Kelly Clarkson për fyerjen e pamjes së saj!

Sofia Vergara këput Kelly Clarkson për fyerjen e pamjes së saj!

Sofia Vergara u përplas me Kelly Clarkson Të mërkurën, ndërsa shpjegonte gjithçka që shkoi në transformimin e saj në Griselda Blanco për serialin e saj të ardhshëm në Netflix, “Griselda”.

“The Kelly Clarkson Show” postoi një klip në TikTok të Vergara duke përshkruar gjithçka që ishte përfshirë në përgatitjen për rolin e saj si “Kumbara e kokainës”.

Sofia Vergara

Alumi i “American Idol” tha gjatë shfaqjes: “Kjo është e pabesueshme… Më duket sikur të kanë ndryshuar vetëm hundën apo diçka tjetër.”

Sofia Vergara

Vergara qëlloi përsëri – “Çfarë?”

Klarkson u përpoq të shtjellonte por Vergara thjesht nuk e kisha atë.

Alumi i “Familjes moderne” e ndërpreu – “A je i çmendur?”

Sofia Vergara

Klarkson u përgjigj: “Megjithatë, çfarëdo që ata bënë, duket e vogël”, por u mbyll me shpejtësi nga gjyqtari “America’s Got Talent”.

Kelly Clarkson

“Jo Kelly, ishin orë të tëra”, tha ajo, duke shkaktuar të qeshura nga publiku.

Klarkson vazhdoi të minimizonte e Vergarës ndryshoi pamjen, por e ftuara e saj vazhdoi të kundërpërgjigjet.

Sofia Vergara

Vergara Bërtiti – “Ishte një paruke! Mbylle gojën. Ishte një parukë. Ishte shumë!”

Klarkson dhe Vergara ndau një të qeshur ndërsa aktorja vazhdoi të përshkruajë si u shndërrua në personazhin e saj të fundit.

Sofia Vergara

“Më bënë shumë! Ishin dhëmbë. Ishte paruke. Ishte hundë. Ishte plastike nga këtu e këtu, “ Vergara shpjegoi kundër një videoklipi që shfaqte procesin pas flokëve dhe grimit të saj.

Klarkson u përpoq t’i qetësonte gjërat, duke vënë në dukje se stilistët dhe grimierët “bënë një punë aq të mirë sa duket pa probleme”.

Sofia Vergara

Vergara foli për People përpara premierës, duke shpjeguar se si ajo arriti të kalonte nga një personalitet komik sitcom te liderja famëkeqe e Kartelit Medellín.

“Ishte shumë punë, ishte shumë përgatitje,” shpjegoi ajo. “Më duhej të hetoja vërtet se çfarë do të thoshte të ishe grua në atë epokë. Një nënë, një grua kolumbiane… që u kthye në këtë përbindësh. Pra, ishte një detyrë vërtet e vështirë për mua ta kuptoja atë.”

Sofia Vergara

Sofia Vergara vuri në dukje ngjashmëritë midis saj dhe karakterit të saj, duke vënë në dukje – “Ne të dy jemi kolumbianë, të dy jemi emigrantë, të dy jemi nëna, të dyja jemi gra. Kështu që, unë u lidha shumë me të.”

Sofia Vergara

Anëtarë të tjerë të kastit të “Griselda” përfshijnë Alberto Guerra si Dario Sepúlveda, Christian Tappan si Arturo Mesa, Martin Rodríguez si Rivi Ayala, Juliana Aidén Martinez si June Hawkins dhe Vanessa Ferlito si Carmen Gutiérrez.

Seriali i kufizuar i Netflix u shfaq premierë këtë javë.