Sofia Franklyn ofron intervistë me podkastet e Lindsay Hubbard pas ndarjes së Carl Radke

Klea

Sofia Franklyn ofron intervistë me podkastet e Lindsay Hubbard pas ndarjes së Carl Radke

E nxehtë nga shtypi, Lindsay Hubbard sapo ka lëshuar një deklaratë në Instagram. Ajo ishte kryesisht e heshtur për dy javët e fundit Karl Radke e hodhi atë muaj para dasmës së tyre në nëntor.

Por, ish-publicistja mori kohë, mblodhi mendimet e saj dhe doli në publik kur ishte gati. Dhe tani që Lindsay është potencialisht e gatshme të flasë, ka një prezantues të podkastit gati për t’i dhënë Summer House një mikrofon.

Sofia mendon se ajo dhe Lindsay mund ta “shkatërrojnë” Karlin

Podkasti Sofia Franklyn filloi podkastin e saj, Sofia With An F, në vitin 2020. Ajo ka mjaft ndikim për të intervistuar të ftuar të famshëm. Në përgjithësi, podkasti mbulon gjithashtu industrinë e argëtimit.

Sofia tregoi ekskluzivisht për Us Weekly reagimin e saj për ndarjen e Carl dhe Lindsay. “Oooh, Karl! Do të inatosesha”, tha ajo. “Do të isha shumë i mërzitur. Pra ishin fejuar?”

Lindsay dhe Carl ishin vendosur të martoheshin në nëntor përpara se ky i fundit t’i anulonte gjërat papritmas. Në atë kohë, një burim i tha Us Weekly se vajza e festës së Summer House ishte “e verbër” nga e gjithë kjo.

Për t’i bërë gjërat edhe më keq, i njëjti burim zbuloi se Carl u nda me Lindsay gjatë xhirimeve për shfaqjen e suksesshme televizive.

“Një person normal që dashuron dikë nuk do të ndahej me dikë që e do në kamera. Sado probleme që mund të keni, nuk e bëni diçka të tillë në kamera që bota të shohë reagimin e tyre”, shpjegoi insajderi.

Që atëherë, Carl ka lëshuar një letër falje për të ftuarit e tij të dasmës. Letra është bërë publike. Nga ana e saj, Lindsay së fundmi ka ndarë ndjenjat e saj me një postim personal në Instagram.

Nëse publicistja është e gatshme të flasë, ajo ka një audiencë të etur. Sofia tha po aq për Us Weekly.

“Unë mendoj se Lindsay duhet të vijë në ‘Sofia me një F’ dhe ne në fakt mund ta shpërqendrojmë dhe ta shkatërrojmë këtë njeri,” tha ajo me shaka.