sMothered

Klea

sMothered: Mom-Daughter Team Sunnie dhe Eva dyfishohen për t’i bërë fytyrës njëra-tjetrës në vaginat e tyre

sMothered: Mom-Daughter Team Sunnie dhe Eva dyfishohen për t’i bërë fytyrës njëra-tjetrës në vaginat e tyre

sNëna dyshja, Sunnie Diab dhe nëna e saj, Evafoli për një nga ritualet më të pazakonta të bukurisë së çiftit në një intervistë të fundit për Page Six.

sNëna

“Për mua, gjëja vagaciale ka të bëjë vetëm me pastërtinë dhe mendoj se është bruto që njerëzit mendojnë se është bruto.” Sunnie tha prizë e trajtimit të zonës private spa.

Unë them, ‘A nuk e pastroni kotelen tuaj atje poshtë? Është e çuditshme që nuk e bën këtë”, ka shpjeguar 36-vjeçari. “Mamaja juaj ishte personi i parë që e pa këtë, kështu që pse të mos jetë nëna juaj dhe ajo është profesioniste në këtë?”

sNëna

Eva dhe Sunnie zotëroni një sallon butik që është i specializuar në trajtime estetike. Ekipi nënë/bijë, të cilët ndajnë një marrëdhënie jashtëzakonisht të ngushtë, shpesh praktikojnë aftësitë e tyre, të cilat përfshijnë zbardhjen anale dhe depilimin me bikini, me njëra-tjetrën. Eva dhe Sunnie rruajini edhe sqetullat e njëri-tjetrit.

sNëna

Eva zbuloi se ajo e sheh aktivitetin me një sy klinik, duke komentuar — “Për mendimin tim, është më shumë [medical]. Kështu na krijoi Zoti, veçanërisht gratë.”

Ajo theksoi vagacialet, të cilat krijuan muhabet mes fansave kur koncepti u shfaq në emisionin TLC.

“[The vagina] duhet pastruar, duhet dezinfektuar, nga të brendshmet në sipërfaqe.” Eva përsëriti. “Ndoshta duhet të flasim më shumë për të për të edukuar njerëzit, e dini?”

sNëna

Sunnie, e cila e ka etiketuar praktikën nënë-bijë “po aq normale”, e quajti reagimin negativ për këtë temë “të trishtuar”, duke shtuar se një qëndrim i tillë tregonte një lidhje të dobët familjare.

“Më bëri të trishtuar për njerëzit e tjerë që ata nuk kanë një marrëdhënie me nënën e tyre siç kam unë,” tha ajo, duke iu referuar kritikave që kanë marrë që nga debutimi i serialit, vitin e kaluar.

“Sa të tronditur janë njerëzit, unë jam si “Oh Zoti im”. Unë thjesht dua t’i përqafoj dhe të them: ‘Ti nuk e ke këtë dashuri, kështu që nuk e kupton’, vazhdoi ajo. “Pra, më bën të trishtuar që njerëzit e tjerë nuk e kanë atë, atë afërsi me nënën e tyre.”

sNëna

Sunnie dhe Eva madje mbanin shishe me gjakun e njëri-tjetrit si bizhuteri, të ngjashme me ish-të famshëm, Angelina Jolie dhe Billy Bob Thornton, të cilët mbanin lëngun rreth qafës gjatë martesës së tyre trevjeçare.

“Po, shiko? E bëri edhe ajo!” Sunnie tha për aktoren. “Njerëzit e bëjnë këtë me hi dhe gjëra të tjera, kështu që unë nuk shoh asgjë të keqe me të. Ata e bëjnë këtë me njerëzit që kanë vdekur. Unë mendoj, pse të mos e bëj atë derisa mamaja ime është ende gjallë, që të mund ta shijojmë?”

sNëna

Sunnie, e cila më parë u shfaq në “Couples Court”, “Divorce Court” dhe “A Night With My ish”, po përgatitet të publikojë një libër pikant që tregon gjithçka për jetën e saj në botën e takimeve.

sNëna

Sunnie, i cili aktualisht është në një lidhje serioze dhe ish-shoqja e Playboy, Veronica Gomez, përshkruan takime të egra me të gjitha llojet e burrave, duke përfshirë mashtruesit dhe të varurit nga seksi, në “Kronikat e John Doe: Fatkeqësitë e takimeve”.

“Do të jetë mirë,” Sunnie gjellë. “Nuk më intereson se çfarë mendojnë ish-ët e mi, por më mirë të jenë të përgatitur. Sigurisht, ne po i mbajmë djemtë anonimë – por nuk mbajtëm asgjë. Ata do të jenë në gjendje ta kuptojnë atë.”

Kronikat e John Doe: Fatkeqësitë e takimeve do të dalë në raftet më vonë këtë vit. “i nënës” transmetohet të martën në orën 22:00 ET në TLC.