'Sister Wives' Mykelti Brown dhe Tony Padron Drop 200 POUND!!  A janë ata në Ozempic?

Klea

‘Sister Wives’ Mykelti Brown dhe Tony Padron Drop 200 POUND!! A janë ata në Ozempic?

‘Sister Wives’ Mykelti Brown dhe Tony Padron Drop 200 POUND!! A janë ata në Ozempic?

Gratë Motra personalitet, Tony Padronpo tregon humbjen e tij të mahnitshme në peshë në fotot e reja, duke zbuluar se ai ka humbur 100 kilogramë në vetëm 10 muaj.

Toni, burri të Kodi dhe Christine Brown’e bija, Mykelti, ka postuar një seri fotosh në Instagram për të treguar fizikun e tij në mënyrë dramatike.

Toni nëntitroi serinë e fotove – “Qëndrimi afatgjatë është mënyra e vetme për humbjen e vërtetë të peshës”, duke vënë në dukje se ai peshonte 320 paund kur filloi rrugën e tij drejt shëndetit më të mirë, në shtator.

“Mbaj mend që në fillim isha i shqetësuar dhe i shqetësuar për peshimin. I shqetësuar se nuk do të shihja ndonjë lëvizje në diferencën e peshës,” shkroi ai.

Personaliteti i TLC shtoi një grafik të grafikut të humbjes së peshës që zbuloi një “pjerrësi graduale poshtë” në rrugën e tij drejt uljes me 226.8 paund, më 20 korrik.

“Përmes krijimit të këtyre zakoneve afatgjata, unë kam qenë në gjendje të mbaj një mënyrë jetese të shëndetshme,” vazhdoi ai. “Marrja e suplementeve të duhura dhe mbajtja e asaj jete në palestër.”

28-vjeçarja përfshiu foto të shkrepura gjatë rrugës, e veshur me një kapele të zezë, bluzë dhe pantallona të shkurtra në një imazh. Ai pozoi së bashku me gruan e tij në një foto tjetër 10 muaj në rrugëtimin e tij për humbje peshe, pak pasi ai ngacmoi se Mykelti po punonte gjithashtu për të arritur një objektiv personal për humbje peshe.

Fotoja e parë shfaqte çiftin në gjendjen më të rëndë, të varur në një divan.

“Për një kohë të gjatë tani jam shumë i rëndë dhe më pëlqen avokado,” Toni nëntitroi postimin. “Por unë kam bërë disa ndryshime dhe po i afrohem gjithnjë e më shumë një forme më të bukur.”

Toni ndau një foto të shkrepur brenda një palestre në fillim të këtij muaji dhe një sekondë të çiftit duke ndarë një moment së bashku jashtë.

Toni dhe Mykelti ndajnë së bashku tre fëmijë, vajzën, Avalon, 2, dhe djemtë binjakë, Ace dhe Archer, 8 muajsh.

Vitin e kaluar, Mykelti dhe Toni mbajti një zbulim festiv gjinor, i kompletuar me konfeti pluhur dhe një piñata. Piñata blu dhe rozë kishte formën e një pikëpyetjeje dhe ishte plot me karamele blu për të njoftuar lajmin emocionues.

Mykelti ndau zbulimin e tyre të madh në Instagram së bashku me një foto të shkrepur me të Toni në një re pluhuri blu.

Ajo i ka shkruar fotos – “Toni dhe unë pres Djem binjakë më 1 Dhjetor, por ata janë binjakë kështu që me të vërtetë po mendojmë përpara Ditës së Falënderimeve. Ishte gjëja e fundit që prisnim të dy që të dy të ishin djem. Nuk kemi gjetur emra, por jemi të entuziazmuar që Avalon do të ketë dy vëllezër për të drejtuar.”

Ata njoftuan se prisnin binjakë në qershor 2022. Kristinai cili u nda nga të Mykeltit babai vitin e kaluar, foli me People për lajmin e lumtur.

“Jam shumë i emocionuar, ata do të jenë prindër kaq të mrekullueshëm.” Kristina tha në atë kohë. “E di që janë pak të stërmbushur sepse janë binjakë, është shumë punë, por unë jetoj afër, Aspyn jeton afër.”

Cicëroj I Instagram I YouTube Ι Facebook Ι Na dërgoni këshilla