Sister Wives

Klea

‘Sister Wives’ Meri Brown MBYSH nga dasma e Christine në mes të grindjeve, por vajza e saj transgjinore shfaqet!

‘Sister Wives’ Meri Brown MBYSH nga dasma e Christine në mes të grindjeve, por vajza e saj transgjinore shfaqet!

e Christine Brown burri i ri, David Woolleyhodhi një goditje delikate ndaj ish-it të nuses së tij, Kody Browngjatë dasmës piktoreske të çiftit në Jutah.

Christine Brown

Gratë Motra ylli u martua me drejtuesin e ndërtimit në Utah në Red Cliffs Lodge në Moab, Utah gjatë fundjavës. Christine, 51, dhe Davidi, 59 vjeç, u takuan vetëm për disa muaj para se të fejohej në prill. Çifti filloi të takohej në vjeshtën e vitit 2022 dhe u publikua me romancën e tyre shkurtin e ardhshëm.

Christine Brown

Davidi u kujtoi mysafirëve gjatë ceremonisë se ai e dinte menjëherë këtë Kristina ishte ai që u lidh me nënën e gjashtë fëmijëve në një faqe takimesh.

Ai goditi patriarkun e TLC gjatë një fjalimi, duke komentuar – “Jam vërtet shumë me fat dhe shumë i lumtur që dikush e la të shkojë, sepse ajo është njëbrirësh,” sipas një raporti People.

Kody Brown

Tifozët u kapën shpejt e Davidit hije me majë dhe kishte shumë për të thënë për të.

Një person tha: “Më pëlqen thënia e tij për të qenë me fat që dikush e la atë të shkojë.”

Një tjetër shkroi – “Po, e vlerësova hijen atje.”

Christine Brown

Një i tretë thirri për të vënë në dukje këtë Davidi kishte shtrembëruar faktet, duke shkruar – “Ai po tregohet shumë bujar këtu. Kodi nuk do të kishte lejuar kurrë Kristina shko. AJO e la Atë.”

Shumë shikues u vërshuan mbi nusen e skuqur pasi u publikuan fotot e ngjarjes së përrallave.

Një fans shkroi — “Om sa e mrekullueshme!!! Më pëlqen kjo shkëlqim dhe nuk mund të isha më e lumtur që ajo të përjetonte të qenit numri 1 i dikujt pa (k)kushte të bashkangjitura.”

Christine Brown

Një përdorues tjetër tha – “Kristina duket bukur. Të lumtur dhe me shkëlqim. Ajo e meriton këtë pas martesës së parë dhe atë fustan të tmerrshëm që e bëri të ndihej më pak se.”

Kodi dhe Kristina njoftuan ndarjen e tyre në nëntor 2021, pas një martese shpirtërore 25-vjeçare. Ylli i realitetit u zhvendos nga Flagstaff, Arizona në Salt Lake City, Utah pas ndarjes.

Christine Brown

Kristina dhe Kodi ndajnë së bashku gjashtë fëmijë, Aspyn, 28, Paedon, 25, Gwendlyn, 21, Ysabel, 20 dhe Truely 13 vjeç. David, një e ve, ka tetë fëmijë, Adam, Colton, Garrett, Kati, Dallas, Raegan, Payton dhe Maddox.

Kamerat TLC thuhet se po rrotulloheshin për ngjarjen, sipas një burimi të US Sun, duke kapur pamjet që do të transmetoheshin në një sezon të ardhshëm të Gratë Motra ose një seri spinoff të mundshëm.

Christine Brown

Kristina u shoqërua në korridor nga djali i saj, Paedon, dhe babai i saj, Rex. Ylli i TLC kishte veshur një fustan martese me kolonë dantelle dhe Davidi tundi një tuks klasik të zi.

Kristina tha për ditën e saj të dasmës – “Është një përrallë. Është gjithçka që nuk e kisha menduar kurrë se do ta kisha. Më duhet të eci nëpër korridor Davidiai thjesht më shikon ashtu siç më shikon, është një ëndërr e realizuar.” Komenti i tmerrshëm i ditës së dasmës nuk ishte hera e parë Davidi ka qëlluar me armë zjarri e Kristinës psh. Në prill, çifti hyri në Instagram për t’u bërë hije Kodi për fyerjen e gruas së tij të tretë të ardhshme për mënyrën se si ajo konsumonte nachos. “Incidenti Nacho” u përshkrua në kujtimet e familjes të vitit 2013, “Becoming Sister Wives: The Story of a Noconvencional Marriage”.

Gratë Motra

Davidi mori një rrëshqitje në e Kodit diss në një postim me diçiturë që shfaqte një foto të zogjve të dashurisë duke treguar një tabaka me nachos.

Në mbishkrimin e postimit shkruhej – “Gëzuar ditëlindjen! Më pëlqen të ha nachos me ty, Mbretëresha ime!” Ai përdori etiketat hash, “#myqueen #christinebrown #soulmate #nachoslive”.

Christine Brown

Gratë Motra transmetohet të dielave, në orën 22:00 ET, në TLC.