Si u tall Zack Wickham në Luginën Pas Snub Babymoon

Klea

Si u tall Zack Wickham në Luginën Pas Snub Babymoon

Janet Caperna është ende në luftë me të Zack Wickham gjatë episodit të fundit të Lugina.

Pasi zbuloi se ai nuk ishte i ftuar në eventin e Janet's Babymoon në Big Bear Lake, Kaliforni, Zack e thirri nënën që do të bëhej së shpejti jashtë për veprimet e saj, duke vënë në dyshim se çfarë bëri ai për t'u lënë jashtë listës së të ftuarve. Biseda e tyre përfundoi me më shumë fishekzjarre, duke e lënë Zack-un të mbërthyer në Los Anxhelos me Kristen Doute dhe Luke Broderick. Meqenëse festuesi i vetë-përshkruar nuk mund të vinte me miqtë e tij në liqen, ai vendosi të ngjallte telashe për argëtimin e tij, duke tërhequr diçka që Jason Caperna e quajti “lëvizje kar”.

Zack e tërboi Janetin pasi e postoi këtë në rrjetet sociale

Gjatë episodit, Janet u trondit dukshëm pasi Zack ndau një histori në Instagram me vendndodhjen e etiketës gjeografike, “Big Bear Lake, California”.

Gjatë rrëfimit të saj, ajo e përshkroi momentin në detaje, duke thënë se “flokët m'u ngritën në pjesën e pasme të qafës”.

Unë jam si, 'A është ai këtu?' Po pyes veten: 'A është Kristen me të?'

Kristen, e cila është gjithashtu në Prime Video's The GOAT, ka qenë gjithashtu në dalje pas përhapjes së thashethemeve për Michelle Lally.

Më vonë të nesërmen, Xhenet ishte ende i tërbuar pas postimit të Zack-ut, duke e quajtur atë një gjë “sh*tty” për t'u bërë. Shoku më i ngushtë i Zack-ut në grup, Brittany, ra dakord, ndërsa Jasmine Goode i inkurajoi të tjerët që të mos lejonin që kjo t'u arrinte. Ajo shkumësoi lëvizjen e Zack-ut drejt tij “trolling”.

Janet tha se veprimet e Zack nuk “ndjehen si një gjë miqësore”, duke marrë parasysh shpërthimin e tyre intensiv në episodin e mëparshëm. Michelle dhe Jesse u përpoqën ta qetësonin atë, duke thënë se ishte një “f*ck mendje” dhe se Zack ka të ngjarë të ishte me Kristen dhe Luke në West Hollywood.

“E di, por ai ma kapi mendjen,” pranoi Janet. “Nuk kam fjetur fare mbrëmë.”

Lugina vazhdon të martën në orën 9/8c.